
Vélemények (3)
A filmet a 60%-áig láttam, lehet, hogy holnap még adok esélyt a befejezésnek. Qatar Film Foundation és hasonló címkék tűnnek fel az elején, na, mondom, akkor most adunk magunknak az arab kultúrából. Nem sikerült nagyon a megmerítkezés, legalábbis eng... Több
Nincs rá jobb szó, ez a film egyszerűen gyönyörű, remek a kamerabeállításokkal, csodálatos képi világgal. A történet talán egy kissé szájbarágós, de ennek ellenére jól működik az egész koncepció. Szerintem mindenképpen érdemes egyszer megnézni legalább.