Parkour életre-halálra

Tracers

2020.01.18 kevelin

a film pont arra volt jó, hogy lássam taylor lautnert :D semmit nem adott hozzá az életemhez. egyszer nézős. némi akció és izgalom fellehető benne de se a színészeknek se nekem nem ez volt életünk filmje.

2015.06.11 hsanya182

Egy újabb hatalmas "parkour" film. Simán veri a "B13-bűnöüs negyed"-et és a "Brick Mansion"-t. A film első fele lazábban kezd, de a második felére bepótol minden feszültséget és izgalmat. Egy szerelmi szál is bonyolítja a történetet. A sok váratlan e... Több

2015.06.16 macskulare

Sokkal jobbra sikeredett az említett kettő filmnél, sokkal jobb rendezés, reálisabb történet, őszintébb szerepek. Említésre méltó PARKOUR film, mindenkinek ajánlom...

2016.02.17 Rayman102

Nekem tetszett ez a film. Nagyon izgalmas volt. Jó történet és nem kiszámítható. Nekem mindig is tetszett a parkour, úgyhogy aki szintén így van vele annak szerintem tetszeni fog.

2017.05.07 mamiéstöti2

Nem rossz film, de sok újdonsággal nem kecsegtet. Taylor Lautner-nek ez a szerep jobban állt, mint az Alkonyat, mert itt a keménység-romantika fordított arányban vegyül karakterében.

2016.09.17 szisziszabo

Jó kis film, de amúgy kiszámítható.jók a trükkök, és a történet se rossz.Taylor kitesz magáért ismét, bár zért van benne unalmas rész , mert az eleje nehezen indul be. Ezeken kívül nem rossz a film. Ha másért nem, unaloműzésképp, megéri megnézni

2016.04.23 szabi17

A parkour része nagyon jól meglett csinálva a filmnek tetszettek az ehhez kapcsolódó jelenetek. Sajnos a sztori elég gyengére és kiszámítóhátra sikeredett bár itt nem is ezen volt leginkább a hangsúly. Aki szereti a parkour filmeket annak valószínűleg ez is tetszeni fog.