hsanya182   2015. 06. 11.

Egy újabb hatalmas "parkour" film. Simán veri a "B13-bűnöüs negyed"-et és a "Brick Mansion"-t. A film első fele lazábban kezd, de a második felére bepótol minden feszültséget és izgalmat. Egy szerelmi szál is bonyolítja a történetet. A sok váratlan esemény után minden megoldódni látszik. Ajánlom mindenkinek, nagyon ott van a toppon, lekötött engem! :)

Rayman102   2016. 02. 17.

Nekem tetszett ez a film. Nagyon izgalmas volt. Jó történet és nem kiszámítható. Nekem mindig is tetszett a parkour, úgyhogy aki szintén így van vele annak szerintem tetszeni fog.

macskulare   2015. 06. 16.

Sokkal jobbra sikeredett az említett kettő filmnél, sokkal jobb rendezés, reálisabb történet, őszintébb szerepek. Említésre méltó PARKOUR film, mindenkinek ajánlom...

szisziszabo   2016. 09. 17.

Jó kis film, de amúgy kiszámítható.jók a trükkök, és a történet se rossz.Taylor kitesz magáért ismét, bár zért van benne unalmas rész , mert az eleje nehezen indul be. Ezeken kívül nem rossz a film. Ha másért nem, unaloműzésképp, megéri megnézni

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Nem rossz film, de sok újdonsággal nem kecsegtet. Taylor Lautner-nek ez a szerep jobban állt, mint az Alkonyat, mert itt a keménység-romantika fordított arányban vegyül karakterében.

Rafi Gavron
Adam Rayner
Adam Rayner
Marie Avgeropoulos

A Taylor Lautner kezén látható tetoválást filmbéli kolléganője, Marie Avgeropoulos festette.

A filmet negatívan fogadta a szakma. A rottentomatoes kritikaösszesítő portálon mindössze 22 százalékon áll.

A "Traceur" francia szó jelentése: 'az, aki a parkourt gyakorolja'.