Too Young to Die?

Amanda csonka családban nőtt fel, mostohaapja fiatalon megerőszakolja, az anyja eldobja magától. Házasságba menekül, de az is csak pár hónapig tart. Amanda találkozik a semmirekellő Billy-vel, aki sztriptíztáncra és prostitúcióra kényszeríti, rászokik a drogozásra is. Befogadja egy hivatásos katona, de vele sem marad sokáig, ezért Billy-vel bosszút forralnak. Amanda drogos állapotban gyilkosságot követ el. A kérdés: halálbüntetéssel sújtsák a még kiskorú gyilkost, vagy nem?

Forgatókönyvíró: David Hill, George Rubino
Premier: 1990.02.26.
Michael Tucker
Brad Pitt
Michael Tucker

2017.07.02 kmona

Nagyon furcsa volt Brad Pittet látni ebben a szerepben, nagyon felejthető, és nem is csodálkozom, mivel a film egyébként harmatgyenge. Elég pocsékak a felvételek.

2015.10.22 Mirci

Azt sajnálom, hogy Juliette Lewis igencsak eltűnt a későbbi években a filmszférából, pedig ebben a filmben szinte jobban alakít mint Brad Pitt. Igaz az egész film nem nagyon értékelhető.

2015.06.01 issue

A dramaturgiát el tudtam volna képzelni egy kicsit jobban is, mivel így a vágások eléggé kapkodóak lettek, itt-ott követhetetlen is a film. Ennek ellenére szerintem egész jó.