Észrevétlen

Észrevétlen

Unseen

Samet felhívja Emily, egy majdnem vak nő, aki az erdőben menekül a gyilkos exe elől. A lánynak videohívás segítségével kell túlélnie a megpróbáltatásokat Sam szemével.

(nagymarti82)

Rendező: Yoko Okumura
Forgatókönyvíró: Salvatore Cardoni, Brian Rawlins
Premier: 2023.03.07.

KULCSSZAVAK

2023.08.03 Jocpappa

Miért léteznek rossz filmek? Úgy értem, miért nem lehet a sz*r filmeket is jól megcsinálni? Olyan nagy kérés ez? Ha hazaérek este 9-kor munkából/edzésből, már nincs erőm nekiállni olvasni, jöhet a könnyű, ponyva filmművészet, az egyszernézős-elfelejt... Több

2023.04.02 RigbyTheMad

Aljaság nélküli

Teljesen rendben volt a film. Nem volt benne meztelenség, nem kellett seggeket mutogatni, nem volt senki bugyiban, nem volt idegesítő sikonyálások. A felsorolt dolgok nélkül is össze lehet hozni egy jó filmet. Csak a mai társadalom sajnos elkorcsosult, és a rendezők is sajnos. Még jó, hogy lehet szűrni a filmeket, mert tízből kilencben mindig van valami, ami a nőket sajnos lekicsinyíti, és semminek nézik őket. Ezeket a filmeket kiszűrjük és kerüljük. Egy jó és feszült thrillert össze tudtak hozni. És a szereplők is nagyon szimpatikusak voltak. Nem volt senki mű benne. Még több ilyet.

2023.03.29 boda34

Intelligens, feszült thriller, néhány aprócska hibával. Maradhattak volna csak egy, központi történetszálnál, szerintem erősebbre sikeredett volna a film.