Prédák

HETEDIK   2019. 10. 11.

Egy teljesen átlagos tinihorror ami csak úgy hemzseg a kliséktől.

lucy07   2019. 12. 23.

Nem volt ez olyan rossz film nekem tetszett. A történetben nem volt szinte semmi egyedi mégis megfogott legalább itt szurkolhattunk a főszereplő csajnak, hogy túlélje. Félelmetesnek nem mondanám a filmet inkább csak izgalmas volt a vége meg tökre tetszett.

Caravaggio1978   2019. 12. 05.
Jópofiságok tárháza

Én legalábbis nem nagyon kerestem a mondanivalókat meg a hasonlóságokat,egyszerűen jól szórakoztam,adott egy élményt és annyi.Túl sokat nem kell rajta elmélkedni mint egy Salvador Dalí képen

Mercy23   2020. 01. 27.

Nem rossz, viszont már az elején tudni lehet, hogy mi is lesz a vége a filmnek.

Dann007   2019. 10. 11.

Mit is mondhatnék, úgy tűnik, hogy a "bohócos" téma a nyerő az idén, és érezhetően a Prédák az Az és a Joker körüli hullámot szeretné meglovagolni, de érezhető az egészből egy hatalmas nagy félreértés, mégpedig az alkotók részéről, akik szerintem nem igazán vágják, hogy mitől is működnek igazán a fenti alkotások, így tényleg mintha csak szélárnyékban eveznének...

Andrew Caldwell
Lauryn Alisa McClain
Katie Stevens

Érezni benne az ötletet, és valószínűleg jobb rendezői kézben ez nagyot is szólhatott volna. több»

A műfaj kedvelőinek mindenképpen erősen ajánlott látnivaló, ha már Eli Roth rakott bele némi pénzt, Ti is megtehetitek! Csütörtöktől irány a mozi! több»

A film 15 564 255 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 10 446 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az író-rendező páros, Scott Beck és Bryan Woods hetedik közös filmje.

A Haunt forgatása 2017. októberében és novemberében zajlott Covingtonban, Kentucky államban.

A film világpremierje 2019. augusztus 8-án volt a Popcorn Frights Festivalon, Fort Lauderdale-ben, Floridában.