Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Prédák

Di Canio   2020. 05. 13.

Nem rossz ez, ha a szabaduló szobás játékokat kedveled akkor tetszeni fog, még ha nem is túl eredeti.

HETEDIK   2019. 10. 11.

Egy teljesen átlagos tinihorror ami csak úgy hemzseg a kliséktől.

BoBamburg   2020. 04. 03.

Nagyon dicsérték, pedig nem egy formabontó film. De legjobb szívvel is középszerű. Mind a történet, mind a kivégzések felejthetőek, tipikus egyszer nézős slasher, popcorn es kóla mellé elmegy, de valószínűleg senkiben sem fog mély nyomot hagyni.

lucy07   2019. 12. 23.

Nem volt ez olyan rossz film nekem tetszett. A történetben nem volt szinte semmi egyedi mégis megfogott legalább itt szurkolhattunk a főszereplő csajnak, hogy túlélje. Félelmetesnek nem mondanám a filmet inkább csak izgalmas volt a vége meg tökre tetszett.

Caravaggio1978   2019. 12. 05.

Jópofiságok tárháza

Én legalábbis nem nagyon kerestem a mondanivalókat meg a hasonlóságokat,egyszerűen jól szórakoztam,adott egy élményt és annyi.Túl sokat nem kell rajta elmélkedni mint egy Salvador Dalí képen

Andrew Caldwell
Lauryn Alisa McClain
Katie Stevens

Érezni benne az ötletet, és valószínűleg jobb rendezői kézben ez nagyot is szólhatott volna. több»

A műfaj kedvelőinek mindenképpen erősen ajánlott látnivaló, ha már Eli Roth rakott bele némi pénzt, Ti is megtehetitek! Csütörtöktől irány a mozi! több»

A hangulata és maszkosok miatt pedig bőven az ilyen típusú filmet átlaga fölött teljesítettek a készítők. Szóval nyugodtan tegyetek vele egy próbát, mert veszíteni biztosan nem veszítetek azzal, ha megnézitek. több»

A film összbevétele 2 233 978 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 15 564 255 forintot termelt. A hazai mozik összesen 10 446 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az író-rendező páros, Scott Beck és Bryan Woods hetedik közös filmje.

A Haunt forgatása 2017. októberében és novemberében zajlott Covingtonban, Kentucky államban.

A film világpremierje 2019. augusztus 8-án volt a Popcorn Frights Festivalon, Fort Lauderdale-ben, Floridában.