Prédák

HETEDIK   2019. 10. 11.

Egy teljesen átlagos tinihorror ami csak úgy hemzseg a kliséktől.

Dann007   2019. 10. 11.

Mit is mondhatnék, úgy tűnik, hogy a "bohócos" téma a nyerő az idén, és érezhetően a Prédák az Az és a Joker körüli hullámot szeretné meglovagolni, de érezhető az egészből egy hatalmas nagy félreértés, mégpedig az alkotók részéről, akik szerintem nem igazán vágják, hogy mitől is működnek igazán a fenti alkotások, így tényleg mintha csak szélárnyékban eveznének...

tomrocky   2019. 10. 10.

Nem sok híja volt, hogy bealudtam a filmen, ennyire elcsépelt sztorit, és ennyire arcátlanul halmozott kliséáradatot rég láttam már. Sajnos nagyon csalódott vagyok, és úgy érzem, hogy a film alkotói egyenesen valami üresfejűnek néztek engem. Oké, hogy próbálták igazán félelmetesre és brutálisra elkészíteni a filmet, de ez így nagyon gyenge volt.

Ronin   2019. 10. 01.

Középszerű film, szerintem nem sokat tesz hozzá a horrorfilmek történetéhez.

VérAlex   2019. 09. 04.

Átlagos, semmi eredeti nincs benne. Megint a már jól megszokott kísértetház, buta tinédzserek, akik csapdába kerülnek, majd rájönnek, hogy az álarcos lények őket akarják. Az egész csak olyan kicsit ijesztgetős, hiányoltam a durvább és véresebb jeleneteket.

Andrew Caldwell
Lauryn Alisa McClain
Katie Stevens

Érezni benne az ötletet, és valószínűleg jobb rendezői kézben ez nagyot is szólhatott volna. több»

A műfaj kedvelőinek mindenképpen erősen ajánlott látnivaló, ha már Eli Roth rakott bele némi pénzt, Ti is megtehetitek! Csütörtöktől irány a mozi! több»

Az író-rendező páros, Scott Beck és Bryan Woods hetedik közös filmje.

A Haunt forgatása 2017. októberében és novemberében zajlott Covingtonban, Kentucky államban.

A film világpremierje 2019. augusztus 8-án volt a Popcorn Frights Festivalon, Fort Lauderdale-ben, Floridában.