Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Vélemények: Prédák (2019)

Sabnock Sanatory   2020. 07. 11.

Ötlettelen,tele ezerszer látott trükkökkel,poénokkal,snittekkel.Gyenge színészi játék,és unalmasan,élettelenül csordogáló film.Szerintem simán kihagyható!Megnéztem,és gyorsan írok véleményt,míg teljesen el nem felejtem,mivel ezt érdemli.

HETEDIK   2019. 10. 11.

Egy teljesen átlagos tinihorror ami csak úgy hemzseg a kliséktől.

BoBamburg   2020. 04. 03.

Nagyon dicsérték, pedig nem egy formabontó film. De legjobb szívvel is középszerű. Mind a történet, mind a kivégzések felejthetőek, tipikus egyszer nézős slasher, popcorn es kóla mellé elmegy, de valószínűleg senkiben sem fog mély nyomot hagyni.

lucy07   2019. 12. 23.

Nem volt ez olyan rossz film nekem tetszett. A történetben nem volt szinte semmi egyedi mégis megfogott legalább itt szurkolhattunk a főszereplő csajnak, hogy túlélje. Félelmetesnek nem mondanám a filmet inkább csak izgalmas volt a vége meg tökre tetszett.

Di Canio   2020. 05. 13.

Nem rossz ez, ha a szabaduló szobás játékokat kedveled akkor tetszeni fog, még ha nem is túl eredeti.

Caravaggio1978   2019. 12. 05.

Jópofiságok tárháza

Én legalábbis nem nagyon kerestem a mondanivalókat meg a hasonlóságokat,egyszerűen jól szórakoztam,adott egy élményt és annyi.Túl sokat nem kell rajta elmélkedni mint egy Salvador Dalí képen

Hámori Balázs Nézhetetlen  2020. 02. 01.

Siralmas

Hogy őszinte legyek nem tudom ezeket a filmeket mi értelme legyártani mert már rohadt unalmasak. Abszólút nem tudtam szurkolni egyik "hősünknek" sem mert katasztrófa mennyire b@lfaszok már elnézést. 1 pillanat lett volna hogy a főhős mégse tűnjön akkora zsákmány állatnak de ezt a lehetőséget is elvették tőle a készítők, a végén meg szabályosan felröhögtem. De végig nevetséges volt, itt egy példa *spoiler* : főhősünk belenyúl valami ragasztóba amitől úgy szabadult meg hogy a fél tenyere ott maradt a padlón ami persze nem egy kellemes dolog de fél perc se telik el simán telitenyérrel nyitja az ajtót kutakodik a szobában mintha misem történt volna. Tipikus amerikai tini horror ami max annak izgalmas aki még életébe nem látott horrort.

Mercy23   2020. 01. 27.

Nem rossz, viszont már az elején tudni lehet, hogy mi is lesz a vége a filmnek.

BÉLA   2020. 04. 04.

Szuper jó !!

Nekem higgyetek srácok . ne a fanyalgóknak. Ez egy szuper jó film

freeman   2020. 02. 06.

klassz film

Dann007   2019. 10. 11.

Mit is mondhatnék, úgy tűnik, hogy a "bohócos" téma a nyerő az idén, és érezhetően a Prédák az Az és a Joker körüli hullámot szeretné meglovagolni, de érezhető az egészből egy hatalmas nagy félreértés, mégpedig az alkotók részéről, akik szerintem nem igazán vágják, hogy mitől is működnek igazán a fenti alkotások, így tényleg mintha csak szélárnyékban eveznének...

tomrocky   2019. 10. 10.

Nem sok híja volt, hogy bealudtam a filmen, ennyire elcsépelt sztorit, és ennyire arcátlanul halmozott kliséáradatot rég láttam már. Sajnos nagyon csalódott vagyok, és úgy érzem, hogy a film alkotói egyenesen valami üresfejűnek néztek engem. Oké, hogy próbálták igazán félelmetesre és brutálisra elkészíteni a filmet, de ez így nagyon gyenge volt.

Ronin   2019. 10. 01.

Középszerű film, szerintem nem sokat tesz hozzá a horrorfilmek történetéhez.

VérAlex   2019. 09. 04.

Átlagos, semmi eredeti nincs benne. Megint a már jól megszokott kísértetház, buta tinédzserek, akik csapdába kerülnek, majd rájönnek, hogy az álarcos lények őket akarják. Az egész csak olyan kicsit ijesztgetős, hiányoltam a durvább és véresebb jeleneteket.