Prédák

Haunt

2023.04.20 harnas1207

Borzalmasan gyenge.

2022.01.05 indingo

Nem mondom, hogy Zs kategória, de egy lerágott csont a története, sok újdonság nem volt benne. Hogy mi miért történt, arra nem kaptunk választ.

Ötlettelen,tele ezerszer látott trükkökkel,poénokkal,snittekkel.Gyenge színészi játék,és unalmasan,élettelenül csordogáló film.Szerintem simán kihagyható!Megnéztem,és gyorsan írok véleményt,míg teljesen el nem felejtem,mivel ezt érdemli.

2019.10.11 HE7EDIK

Egy teljesen átlagos tinihorror ami csak úgy hemzseg a kliséktől.

2021.12.30 Timcsi

Nem voltak igazi karakterek a filmben, alig ismerhettük meg a szereplőket. A történet kicsit unalmas.

2019.12.05 Caravaggio1978

Jópofiságok tárháza

Én legalábbis nem nagyon kerestem a mondanivalókat meg a hasonlóságokat,egyszerűen jól szórakoztam,adott egy élményt és annyi.Túl sokat nem kell rajta elmélkedni mint egy Salvador Dalí képen

2020.04.03 BoBamburg

Nagyon dicsérték, pedig nem egy formabontó film. De legjobb szívvel is középszerű. Mind a történet, mind a kivégzések felejthetőek, tipikus egyszer nézős slasher, popcorn es kóla mellé elmegy, de valószínűleg senkiben sem fog mély nyomot hagyni.

2020.05.13 Di Canio

Nem rossz ez, ha a szabaduló szobás játékokat kedveled akkor tetszeni fog, még ha nem is túl eredeti.

2021.12.27 HannaK

Már ezerszer látott történet, és semmi csavar sem volt benne. Nem túl különleges film, és a miértekre sem kaptunk választ.

2020.02.01 Hámori Balázs Nézhetetlen

Siralmas

Hogy őszinte legyek nem tudom ezeket a filmeket mi értelme legyártani mert már rohadt unalmasak. Abszólút nem tudtam szurkolni egyik "hősünknek" sem mert katasztrófa mennyire b@lfaszok már elnézést. 1 pillanat lett volna hogy a főhős mégse tűnjön akkora zsákmány állatnak de ezt a lehetőséget is elvették tőle a készítők, a végén meg szabályosan felröhögtem. De végig nevetséges volt, itt egy példa *spoiler* : főhősünk belenyúl valami ragasztóba amitől úgy szabadult meg hogy a fél tenyere ott maradt a padlón ami persze nem egy kellemes dolog de fél perc se telik el simán telitenyérrel nyitja az ajtót kutakodik a szobában mintha misem történt volna. Tipikus amerikai tini horror ami max annak izgalmas aki még életébe nem látott horrort.

2020.04.04 BÉLA

Szuper jó !!

Nekem higgyetek srácok . ne a fanyalgóknak. Ez egy szuper jó film

2019.12.23 Eniq

Nem volt ez olyan rossz film nekem tetszett. A történetben nem volt szinte semmi egyedi mégis megfogott legalább itt szurkolhattunk a főszereplő csajnak, hogy túlélje. Félelmetesnek nem mondanám a filmet inkább csak izgalmas volt a vége meg tökre tetszett.

2019.10.01 Ronin

Középszerű film, szerintem nem sokat tesz hozzá a horrorfilmek történetéhez.

2020.01.27 Mercy23

Nem rossz, viszont már az elején tudni lehet, hogy mi is lesz a vége a filmnek.