A Jönsson banda

A Jönsson banda

Se upp för Jönssonligan

Mire a Jönsson banda vezetőjét hosszú évek után újra szabadlábra helyezik, a banda többi tagja már rég maga mögött hagyta korábbi bűnöző életét. Főnökük azonban újra felkeresi őket, hogy együtt megtervezzék minden idők legnagyobb rablását, így persze senki sem kéretteti magát sokáig. A… Több

Rendező: Tomas Alfredson
David Sundin
Anders Johansson

KULCSSZAVAK

2022.12.29 tamas84

Szerintem ez közel sem olyan izgalmas film, mint amilyennek látszik, de azért egy próbálkozást megér.

2021.01.29 Zoltán

Nagyon gyenge, kiszámítható sztori, ami egyszerűen csak nem tudja lekötni az embert.

A film összbevétele 4 508 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 1 334 425 forintot termelt. A hazai mozik összesen 1 147 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Henrik Dorsin kaszkadőr segítsége nélkül hajtotta végre a húzósabb jeleneteket.Szerző: csd

A 2015-ben megjelent A tuti terv című film után ez a második Jönsson banda reboot.Szerző: csd

(2021. 08. 27.)
Divatjamúlt svéd tuti balhé
A 2020-as film tárgyi világa is a nyolcvanas éveket idézi, holott a történet kortárs. Mintha minden elemével azt mondaná: ezen a mesén nőttünk fel, ne hagyjuk kárba veszni, megmutatjuk újra. Sajnos A Jönsson banda nem olyan mese, amit újra és újra imádunk hallani. Inkább olyan, amit egyszer is elég, sőt talán még sok is. Több