Vad Magyarország - A vizek birodalma (2011)

Vad Magyarország – A vizek birodalma

Vélemények: Vad Magyarország - A vizek birodalma (2011)

Thibo84   2017. 04. 03.

Gyönyörű képek kicsiny hazánk élővilágáról és tájairól. Mellé még ott van Kulka János narrátor hangja. Engem magával ragadott. National Geographic megirigyelheti ezt a majdnem egy órás természetfilmet.

sepsiklaudia   2015. 12. 29.

itt lakom, itt élek, mintha a saját falun határában játszódna, szép és magyar

Niki19   2015. 12. 28.

Igaz, hogy dokumentum film, de jóval eltér a többitől. Leköti az ember figyelmét. Ezen kívül sok érdekes tény megtudhatunk a madarakról, láthatunk gyönyörű magyar tájakat. Csak ajánlani tudom.

vinetty93   2015. 12. 12.

Könnyen kedvelhető kis műről van itt szó. Azoknak tetszhet ez inkább, akik könnyedebb kikapcsolódásra vágynak és nem valami korszakalkotó dobásra. Legalábbis ez az én véleményem, nekem viszont nagyon bejött.

ecsekisandor   2015. 03. 10.

Remekül bemutatja Magyarország természeti adottságait, élőlényeit és szépségeit! Ilyen dokumentumfilm nincs még egy , tehát egyedi! A látvány és az operatőri munka páratlan! Szórakoztató természet film! 9/10

Krisz86   2015. 02. 12.

Nekem igazán nagyon tetszett, és örülök, hogy láthattam, a mi országunk is tud igazán minőségi filmet csinálni. Nem igen szeretem a magyar filmeket, de Török Zoltántól megnéznék más alkotást is.

Robi   2015. 02. 19.

Nagyon jó természetfilm lett.Remekül bemutatja egész Magyarországot.Még több ilyet kellene készíteni.Érdekes állatok és helyszínek.

Pirospingu   2016. 06. 08.

Nagyon látványos természet film, amely Magyarország állatvilágát mutatja be, igen gyönyörűen.