Vágy és vezeklés

Atonement

2015.12.31 batukán

Nagyon szép film, hihetetlen képi megoldásokkal. Pl az alagutas jelenet. Bocsi, ha valaki még nem látta. Ez egy egész estés csoda, amit nem szabad kihagyni.

2015.05.19 a.edit63

Csodálatos film, gyönyörű képivilággal, nem lehet betelni velük. A Briony-t alakító Saoirse Ronan pedig nagyon jól játszik,kiváló alakítást nyújt. Ezt a filmet nem lehet egy könnyen elfelejteni...

2015.07.17 rhamus

Nem értem, hogy tarthatják egyesek annyira jó filmnek. Nekem nem jön be ez a történet. A rendezéssel nincs gond, a látvány kiváló, a színészek is jók csak valahogy nem jött át az érzés. Max közepes

2016.06.11 Mulds

Nekem ez a sztori nem igazán jött be sajnos.A történet itt elég durva módon lehúzza az egész filmet. Nekem úgy tűnt mintha össze vissza ugrálnánk és nem lehet eldönteni sokszor hogy most mi is van. Nem ajánlom.

2015.08.13 Aranyhal

Nagyon megfogott a film egyediségével és különleges hangulatával, valamint különleges szereplői karaktereivel. Magával ragadó, érdekfeszítő film, ami mély nyomot hagyott bennem.

2015.05.06 bambula

Súlyos és nagyon szép film, James McAvoy nagy kedvencem és jobb nem is lehetne a szerepben. Igazi dráma, jó a szereposztás és a történetvezetés. Több figyelmet érdemelne.

2015.11.18 Regi82

Gyönyörűen fényképezett, elgondolkodtató film. Nagyon sajnáltam a kislányt. Kusza lehet a film,mert az egész történet egy emlékezés. Mindennel elégedett vagyok!

2015.06.01 *tünde

Szeretem az olyan filmeket, amelyek a világháború idején játszódnak. Nagyon szomorú történet, egy kislány nagy képzelőerővel és egy hazugsággal aminek nagyon súlyos következményei lesznek.

2015.06.26 Mócii

Hihetetlenül jó film. Nem az a nyálas romantikus, mégis tele van érzelemmel. A színészek nagyon tetszettek, véleményem szerint kiváló alakítást nyújtottak.

2015.05.29 *bella

Szeretem az olyan filmeket, amelyek a nem olyan távoli múltban játszódnak. Nagyon szomorú történet, egy kislány nagy képzelőerővel és egy hazugsággal aminek nagyon súlyos következményei lesznek.

2015.06.16 Melibaba

2015.01.18 Toncsi

Hihetetlenül magával ragadó történet elképesztő képi világgal és zenével, teljesen beszippant, és nagyon mélyen megérint. Nagyon szimpatikus, ahogy a rendező kezeli az időt, és összerakja a történetet, igazi művészi alkotás. Az egyetlen dolog, ami ne... Több

2014.11.21 justynaw

Úgy hallom, az eredeti könyv verzió jobb, mint a film, én még nem olvastam, úgyhogy nem tudom, de az biztos, hogy a film egészen rendkívüli. Nem csak kiváló történeti dráma, ami nagyon korhű, hanem egy megkapó szerelmi történet is, ami végre nincs le... Több

2015.02.16 kiskat

Szerintem ez a film nagyon negatív és szomorú. Miután megnéztem teljesen depressziós hangulatba kerültem. Nagyon elvont film, viszont ez több embernek bejön. Ami nagyon érdekes volt benne az a szemléletmódja. Ahogy nem csak egy, hanem több személy szemléletéből is leírja a gondolatokat.