NA

Velence vár (2019)

Venise n'est pas en Italie

Vélemények: Velence vár (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

majkymi   2019. 07. 28.

Kellemes hangulatú film, amolyan családi filmezéshez éppen ideális lenne, ha nem volnának kétségeim afelől, hogy a család férfi tagjai igazán élvezni tudnánk a filmet. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy határozottan csajos film lenne, csak épp talán egy kicsit túlságosan melodramatikus

gennaddifix   2019. 07. 27.

Na, jó kezdem azzal, hogy nekem általában nem szoktak bejönni az ilyen és ehhez hasonló habkönnyű, némi drámával megfűszerezett francia vígjátékok. Ebben a filmen azonban nagyon kellemesen csalódtam. Elképesztő, hogy mennyire meg tudja érinteni az ember, ráadásul egészen szórakoztató is. Csakis ajánlani tudom!