Anyádat is! (2001)

Y tu mamá también

Anyádat is!

dailyfilmsan   2018. 05. 06.

Mélyebbre tekintve elég csalfa film. A felszínen a kangörcsös haveroknak sikerül elcsábítani uncsitesó nőjét. Viszont ha a felszín alá belesünk ott van egy összetört nő. És nem tudom mi a siralmasabb a kangörccsel szenvedő fiúk vagy a nagynéni játéka. Mert azon kívül hogy bőg és hogy elkapja a kangörcsöt a fiúktól azon kívül semmi nem utal arra hogy valami baja lenne. Erős közepes ez a film de közepes és egy kicsit sem jobb.

Peeves112   2015. 08. 07.

Egy igazi klasszikus film, ami jobb, mint várná az ember. Persze nem csak az effektek és a látványvilág miatt, hanem a sztori, amit aláépítettek fantasztikusan szerepel.

pragmatikus   2018. 07. 27.

Természetesen a film címe éppen lehetne bevezetés a nagybetűs életbe. Szerintem egyszer nézhetős film mindenképp.

juliS   2016. 02. 19.

Lenyűgöző film, amit szerintem csak néhányan mondanának vígjátéknak, de kétségtelen, hogy sok vicces jelenet van a filmben. A tempó megfelelő, szépen haladunk bele a bonyodalomba, amit két fiú él át egy idősebb nő mellett. Jól mutatja be a film, hogy mennyire a szex körül forog a 18 év körüli fiúk minden gondolata. A film provokatív és érzéki, mindenkinek melegen ajánlom!

jazzy   2015. 10. 03.

Teljesen jó film, provokatív és izgalmas. Két fiatal srác egy morális megkérdőjelezhető, ugyanakkor sokak által irigyelt kalandba keveredik egy tőlik némileg idősebb nővel. A film atmoszférája jelenetről jelenetre nehezedik, ahogy a dráma kibontakozik a szemünk előtt. Alfonso Cuarón remek munkát végzett, ez egy világszínvonalú alkotás.

Alfonso Cuarón egy személyben rendezője, producere és forgatókönyvírója a filmnek.

(Mavil)

A film szerepel Steven Jay àltal szerkesztett, 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című filmkritika gyűjteményben.

(Mavil)

A film 5 millió dollárból jött létre.