Villámcsapás

Carter Jenkins
Sarah Hyland
Allison Janney
Dermot Mulroney

A középiskolás Carson úgy érzi, nagyobb dolgokra hivatott, mint amit az álmos, begyepesedett kisváros képes nyújtani számára. Ám sorsát nem tudja beteljesíteni, egy villámcsapás végez vele az iskola parkolójában. Carson elmeséli, hogyan telt az utolsó néhány hete. Az, ahogy a legjobb barátjával kiagyalja, hogyan tudnák megzsarolni a suli népszerű tanulóit. Az otthoni élete, benne az anyjával, akit jobban érdekel a pia, mint a fia jövője, és az elhidegült apjával, aki beállít a terhes menyasszonyával.

Premier (HU): 2013.06.02.

2019.12.08 Eniq

Szerintem elrontották a filmet azzal, hogy már az elején tudtuk, hogy mi lesz a vége sokkal jobb csavar lett volna ha a végén jövünk rá, hogy meghalt a főszereplő. Amúgy egész jó lett volna film jó sok ismert arc szerepelt benne ez tetszett.

2019.07.12 Bizsu82

Pozitív csalódás volt a film. Érdekes a hangulata. Ironikus, ugyanakkor megdöbbentő is. Keverednek benne a műfajok. Van fantázia a sztorijában, érdemes megnézni.

2015.07.06 Curacao86

Elsőre vígjátéknak tűnik, annak is nézhető, de koránt sem az. Nem mondom, hogy egy erős jó, dráma, de több, mint egy amerikai tini vígjáték ellentéte. Talán mindenkinek egy kicsit igaza van benne - a gimi többségének, a főszereplőnek, akinél senki ne... Több

2016.01.18 Adepto

Valóban nem egy teljesen új sztori, valószínű sok hasonló készült. Főleg a középiskolai hierechia, kirekesztettség és az elvárt viselkedésnormák kapcsán. Mégis a szövege (amit kifejezetten zseniálisnak tartok) és legfőképpen Chris Colfer alakítása el... Több

2015.04.29 ocso

Nem tudtam hova tenni a filmet, drámának túl vidám, komédiának túl sötét. A karakterek érdekesek, a történet azonban felszínes. Igazi sztárparádé és csodálatos miliő jellemzi.

A film összbevétele 22 930 dollár volt (imdb.com).

A filmet 2012 április 21-én a Tribeca Film Festival-on mutatták be. Valószínű átgondolta a film nyitányát Chris Colfer, mert a könyvben, amelyet 2012 november 20-án adtak ki, (SPOILER) csak a végén csap bele a villám Carlsonba. Szerző: Adepto

A forgatókönyvet a főszereplő Chris Colfer írta, és a film elkészítési munkálataiban is részt vett.Szerző: Adepto