Villámcsapás

Struck by Lightning

2019.12.08 Eniq

Szerintem elrontották a filmet azzal, hogy már az elején tudtuk, hogy mi lesz a vége sokkal jobb csavar lett volna ha a végén jövünk rá, hogy meghalt a főszereplő. Amúgy egész jó lett volna film jó sok ismert arc szerepelt benne ez tetszett.

2019.07.12 Bizsu82

Pozitív csalódás volt a film. Érdekes a hangulata. Ironikus, ugyanakkor megdöbbentő is. Keverednek benne a műfajok. Van fantázia a sztorijában, érdemes megnézni.

2015.07.06 Curacao86

Elsőre vígjátéknak tűnik, annak is nézhető, de koránt sem az. Nem mondom, hogy egy erős jó, dráma, de több, mint egy amerikai tini vígjáték ellentéte. Talán mindenkinek egy kicsit igaza van benne - a gimi többségének, a főszereplőnek, akinél senki ne... Több

2016.01.18 Adepto

Valóban nem egy teljesen új sztori, valószínű sok hasonló készült. Főleg a középiskolai hierechia, kirekesztettség és az elvárt viselkedésnormák kapcsán. Mégis a szövege (amit kifejezetten zseniálisnak tartok) és legfőképpen Chris Colfer alakítása el... Több

2015.04.29 ocso

Nem tudtam hova tenni a filmet, drámának túl vidám, komédiának túl sötét. A karakterek érdekesek, a történet azonban felszínes. Igazi sztárparádé és csodálatos miliő jellemzi.

2015.04.27 mimi

Nem rossz film, habár nem mindenkinek ajánlom. Sőt, inkább csak egy rétegnek. Aki bírja a művészfilmeket, annak tetszeni fog, de igazából csak a hangulata olyan.

2016.02.25 Kicc

Imádom Chris Colfert, mondhatnám azt is, hogy kicsit talán elfogult is vagyok, de mindezek ellenére sajnos azt kell mondanom, hogy ez a film borzalmas volt. Se füle - se farka, Carson halála teljesen értelmetlen, és sajnos olybá tűnik nekem, hogy az élete is. Nem szerettem, és soha többé még csak hallani sem akarok róla!