Sétáló agyhalottak

Sétáló agyhalottak

Walking with the Dead
dulkap

Amikor egy rendőr egy kórházban ébred a zombi apokalipszis kellős közepén, mindent elkövet, hogy visszanyerje a családját. Még a Twittert is képes lenne feláldozni...

(hp)

Rendező: Scott Dow
Forgatókönyvíró: Tim Ogletree
Premier (HU): 2015.10.15.

KULCSSZAVAK

2019.03.10 Elkoo

Borzasztó. Leginkább ezzel a szóval tudnám jellemezni a filmet. Lebutított szenny, ami a filmvászonra került messze eltér a humortól. De ha a rendezőnek az volt a célja, hogy agyhalott legyen tőle a néző, akkor zseniális.

2016.02.10 dulkap

Pár utalás ugyan javít a filmen, a totális humortalanságtól ez sem menti meg. Pár paródiánál jobb, de nagyon erőltetett és nem ez hozza vissza a jó paródiát a köztudatba.

2015.09.27 ZeroHero

Tenyleg egy hatalmas adag tragya a film, de a szereplok nevei zsenialisak :D Foszereplo Lincoln seriff (andrew Lincoln utan), Ket NFL rivaliscsapat Green Bay es Chicago, Aztan David Beckham gyerekeinek neve Romeo es Brooklyn, es ha mar ok ketten vannak, akkor legyen Harlem is.. Szakadtam a rohogestol, amikor meglattam ezt :D

2016.02.14 MMcFly2015

Nagyon ritka az a film, amit én nem tudok végig nézni, kb 3-4 évente fordul elő. Ez is feliratkozott a listára. Nem, hogy röhögni nem tudtunk a társasággal, akivel néztem, de felháborodást keltett az a szenvedés és ,,okádék", amit poénnak szánnak a f... Több

2015.10.02 hawaiipizza

Na nem... Én azt hiszem nyitott vagyok a színvonaltalan, könnyedebb filmekre. De ez borzalmas. Ajánlom kerülni!

(2015. 10. 19.)
Van, amire nincs bocsánat
Nincs rá bocsánat, hogy elkészítették a Sétáló agyhalottakat. De ez a bűn nem mérhető az ADS Service rémtettéhez, hogy rászabadította ezt a sem nem vicces, sem nem látványos horrorparódiát a magyar mozikra. Több