Kis szörnyetegek

Kis szörnyetegek

Little Monsters

Lupita Nyong'o

A film főhőse Dave (Alexander England), egy kiégett zenész, aki unokahúga kedvéért önkéntes munkát vállal egy táborban. Itt ismerkedik meg egy félelmet nem ismerő tanárnővel, Miss Caroline-nal (Lupita Nyong’o), aki azonnal felkelti az érdeklődését. Csakhogy a nő figyelmére nem csak ő,… Több

Rendező: Abe Forsythe
Forgatókönyvíró: Abe Forsythe
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Ausztrália
Premier: 2019.01.27. | Telekom TVGO (2020.09.01.)

2023.12.21 Török389133

Az alapötlet nagyon jó, csak kár, hogy egyáltalán nem lett vicces.

2021.10.22 Nk

Ennél a filmnél csak az alapötletben voltak biztosak; óvodásokkal túlélni egy zombi invázióban. Ezen túl minden olyan lett, ahogy éppen sikerült. A film humora hol groteszk, hol paródia, néha sima szitkom. A főhős karaktere nem fejlődik, egyszerűen egyik jelenetről a másikra teljesen más ember lesz. Elég fárasztó film.

2021.02.07 BoBamburg

Nagyon jó! De tényleg. Kicsit felrázza a már unalmassá vált zombifilmes műfajt azzal, hogy minőségi humort kever hozzá. Én személy szerint legalábbis nagyon jól szórakoztam rajta, utóbbi idők legjobb horrorvígjátéka számomra.

2021.05.23 stevepisti

Dalolászva menekülő óvónéni egy halom gyerekkel a nyakán, sok eredeti poén nem volt benne, de összességében jól szórakoztat. Biztos, hogy senkiben nem okoz maradandó élményt, de egynek simán elmegy.

2020.05.10 Márk

Iszonyú vicces zombi vígjáték, ami hozzá tud tenni a műfajhoz és igyekszik kerülni a kliséket, amit nagyra értékelek. Egy nézést simán megér.

A film összbevétele 130 381 dollár volt (imdb.com).

(2019. 12. 18.)
Bár nem tartalmaz semmiféle világrengető újdonságot – nekem mondjuk egy kicsit sok volt a dalolászásból -, összességében egy kedves és szerethető, jópofán szórakoztató produkciót tettek le az asztalra az ausztrálok. Több