Vatta Cukor   2020. 09. 03.

Nem csak, hogy nincs sztorija a filmnek, de még a különböző jelenetek is nézhetetlenek önmagukban. A film semelyik részéből nem lehet úgy 5 percnél többet folyamatosan megnézni, hogy az ember ne kezdjen el szánakozni a kivitelezési minőségen.

freeman   2020. 09. 02.

filmipargyártás pöcegödre

Balazs   2020. 06. 24.

Lupita Nyong'o ismét lenyűgöző volt, még egy ilyen elborult filmhez is rengeteget hozzá tud tenni a játékával. A film pedig, hát, mondjuk úgy, hogy egy élmény volt, inkább pozitív, mint negatív.

Márk   2020. 05. 10.

Iszonyú vicces zombi vígjáték, ami hozzá tud tenni a műfajhoz és igyekszik kerülni a kliséket, amit nagyra értékelek. Egy nézést simán megér.

Bendegúz   2020. 04. 25.

Szerintem piszkosul szórakoztató volt, csak pislogtam, hogy mi történik, és baromi jókat nevettem. Készülj fel egy őrült élményre!

kukori777   2019. 03. 03.

Hát ez elég beteg élmény volt, és nem is túl jó, de amikor működik, akkor nagyon szórakoztató. Sajnos ez a ritkábbik eset, így közepesnél jobbat nem tudok rá adni.

Lupita Nyong'o

Bár nem tartalmaz semmiféle világrengető újdonságot – nekem mondjuk egy kicsit sok volt a dalolászásból -, összességében egy kedves és szerethető, jópofán szórakoztató produkciót tettek le az asztalra az ausztrálok. több»