Kis szörnyetegek

Little Monsters

2023.12.21 Török389133

Az alapötlet nagyon jó, csak kár, hogy egyáltalán nem lett vicces.

2021.10.22 Nk

Ennél a filmnél csak az alapötletben voltak biztosak; óvodásokkal túlélni egy zombi invázióban. Ezen túl minden olyan lett, ahogy éppen sikerült. A film humora hol groteszk, hol paródia, néha sima szitkom. A főhős karaktere nem fejlődik, egyszerűen egyik jelenetről a másikra teljesen más ember lesz. Elég fárasztó film.

2021.02.07 BoBamburg

Nagyon jó! De tényleg. Kicsit felrázza a már unalmassá vált zombifilmes műfajt azzal, hogy minőségi humort kever hozzá. Én személy szerint legalábbis nagyon jól szórakoztam rajta, utóbbi idők legjobb horrorvígjátéka számomra.

2021.05.23 stevepisti

Dalolászva menekülő óvónéni egy halom gyerekkel a nyakán, sok eredeti poén nem volt benne, de összességében jól szórakoztat. Biztos, hogy senkiben nem okoz maradandó élményt, de egynek simán elmegy.

2020.05.10 Márk

Iszonyú vicces zombi vígjáték, ami hozzá tud tenni a műfajhoz és igyekszik kerülni a kliséket, amit nagyra értékelek. Egy nézést simán megér.

2023.11.14 HungarianVoice

Ahogy ebben a filmben is bizonyítja, Lupita Nyong'o-hoz nagyon illenek a zsáner-filmek (Black Panther, Us).

2020.04.25 Bendegúz

Szerintem piszkosul szórakoztató volt, csak pislogtam, hogy mi történik, és baromi jókat nevettem. Készülj fel egy őrült élményre!

2020.06.24 Balazs

Lupita Nyong'o ismét lenyűgöző volt, még egy ilyen elborult filmhez is rengeteget hozzá tud tenni a játékával. A film pedig, hát, mondjuk úgy, hogy egy élmény volt, inkább pozitív, mint negatív.

2020.09.02 freeman

filmipargyártás pöcegödre

2019.03.03 kukori777

Hát ez elég beteg élmény volt, és nem is túl jó, de amikor működik, akkor nagyon szórakoztató. Sajnos ez a ritkábbik eset, így közepesnél jobbat nem tudok rá adni.

2020.09.03 Vatta Cukor

Nem csak, hogy nincs sztorija a filmnek, de még a különböző jelenetek is nézhetetlenek önmagukban. A film semelyik részéből nem lehet úgy 5 percnél többet folyamatosan megnézni, hogy az ember ne kezdjen el szánakozni a kivitelezési minőségen.