Náci zombik 2. (2014)

Martin Starr
Martin Starr
Stig Frode Henriksen
Vegar Hoel

Sabnock Sanatory   2020. 10. 25.

Fárasztó és unalmas, főleg nem horror, inkább egy black comedy a gyengébbik fajtából. Ötlettelen és stílusosan mondva élettelen folytatás. Olyan semmilyen.

dulkap   2017. 01. 04.

Nagyon ritka az az eset, mikor egy folytatás jobb, mint az első. Az meg aztán főleg ritkaság számba megy, ha fényévekkel jobb, mint az első rész. A Náci zombik 2. pont olyan, amilyennek az elsőt is vártam: egy igazi bűnös élvezet. Az első részben bő ... több»

BoBamburg   2020. 01. 14.

Volt egy két jó eltalált jelenet és poén a filmben, de összességében nem hagyott mély nyomot bennem. Humoros, könnyed és szórakoztató darab, de sokszor csak azt éreztem, hogy úgy történnek a dolgok, mégsem halad a történet. Egynek elment, de nélküle is jól elvan az ember.

TribeBubu   2017. 03. 22.

Atyavilág! Ennyi kreténséget egy filmben! :D Jó, annyira nem debil, mint a Gonosz halott 2, de ez is nagyon stílusos és eredeti. Aki horrort vár tőle, felejtse el. Ez egy véres vígjáték, vagy talán műfajparódia.

Di Canio   2019. 05. 15.

Az első rész még horror akart lenni, de szerencsére ebben már elmentek a vígjáték felé, ami telitalálat lett.