dulkap   2017. 01. 04.

Nagyon ritka az az eset, mikor egy folytatás jobb, mint az első. Az meg aztán főleg ritkaság számba megy, ha fényévekkel jobb, mint az első rész. A Náci zombik 2. pont olyan, amilyennek az elsőt is vártam: egy igazi bűnös élvezet. Az első részben bő egy órán át semmi nem történik, itt viszont az elejétől megy a hentelés, de mindezt veszettül szórakoztatóan csinálja, egy percig sem komolyan véve magát. Rengeteg humor, látványos jelenetek és mindez szinte egy perc megállás nélkül.

TribeBubu   2017. 03. 22.

Atyavilág! Ennyi kreténséget egy filmben! :D Jó, annyira nem debil, mint a Gonosz halott 2, de ez is nagyon stílusos és eredeti. Aki horrort vár tőle, felejtse el. Ez egy véres vígjáték, vagy talán műfajparódia.

Di Canio   2019. 05. 15.

Az első rész még horror akart lenni, de szerencsére ebben már elmentek a vígjáték felé, ami telitalálat lett.

Kristoffer Joner
Martin Starr