Értékelések (2)

2026. 04. 14.
Elment
Sziasztok. A gyerekekkel néztük meg. A kezdés nem volt rossz. Pár új karakter jó volt, mint például az új hercegnő és *gyermekei" vagy a főgonosz junior, de a legnagyobb dobás Joshi volt. De hiányzott a Donky Kong család, hogy nem volt benne. Ahogy telt az idő, a mese sajnos egyre laposabb lett, olyan karakterek tűntek fel, akiket nem ismertünk. A vége felé, úgy fél óra szünet után ismét beindult a film. A stáblista két jelenetét senki ne hagyja ki. Szerintem lesz még folytatás. Egyszer nézhető moziban, egyszer meg majd otthon. Az elsőt nem szárnyalta túl.

75 Elio  (2025)

2025. 06. 25.
Elio
Aranyos mese. De a Disney sajnos mostanában nem tud kiugró forgalmat hozni valamiért.