Közösség

Vélemény:

 

84 T.S. Spivet különös utazása

(2013)

T.S. Spivet különös utazása

 
Yosihiro   2020.04.08 07:55
0

Szép film de igazából nem jelent meg az a plussz amiért több osztályzatot adtam volna rá. A történet nem rossz bár kicsi furcsa és inkább a meséhez áll közel. A gyermekek szereplése inkább mérvadó mint szüleiké. Kicsit rossz szájízzel néztem, hogy a szülők ennyire külömböznek, de a végére ezt is kompenzálták pár képkocka erejéig. Ha jó tudom könyvben is megjelent ez a törénet de én még nem olvastam. A történet drámai része szinte rányomja bélyegét a filmre és nekm inkább szomorú érzésem volt mint boldog. Az utazás és némi kalandok ugyan próbálták felemelni a filmet egy jó kategóriába de ez nem sikerült. Ami pozitívum az a látvány tájképek és a rendezést tudom kiemelni a filmrből. Összességében a forgatókönyv közepes a rendezés vágás jó. A szereplők a közepesnél nem adnak többet. A zenei aláfestés is közepes. Így az értékelésem a 3 csillagnál megáll. Igazából nincs semmi kiugó a filmben sem színészi teljestményben sem történetben. Szerintem ebből többet ki lehett volna hozni de így maradt egy kedves kis családi mesének. Ajánlani tudom az egész család számára remek kikapcsolódás. Üdv Yosi