Közösség

Vélemény:

 

83 A 44. gyermek

(2015)

Lassú, de helyenként egy izgalmas dráma az 1950-es években!

 
Erik Csok   2024.03.05 22:21
0

Most néztem meg a filmet, 4 perce lett vége, érdekelt, és most lehetőségem volt megnézni. Az előzetes, az nagyon tetszett, sokszor megnéztem, a színészgárda ígéretesnek tűnt, és a sztori is jól hangzott. És a film sem rossz! Nekem tetszett, de azért voltak bajaim vele. Például az, hogy helyenként a film, az siet, szóval nem jut elég mindenre idő, máskor pedig lassú, de eléggé, ezáltal pedig hát... Nem is tudom, könnyen lehet, hogy pár ember fel is áll előle. A másik bajom, az a karaktereknek a reakciójával volt, mert például Gary Oldman karaktere sokszor szerintem nagyon igazságtalanul gondolkodik, és nem igazán értettem, hogy miért. De van ám izgalom is a filmben, főleg a vége felé elég izgalmasak az események, és úgy mindig vannak kisebb akciójelenetek, ezek működtek a filmben. A színészek jól alakítanak, Tom Hardy fantasztikus, nagyon rá illet ez a karakter, Gary Oldman habár nem sokat szerepel, ő is szuper. Noomi Rapace, nos számomra ő az elején egy kicsit halovány volt, de a film előrehaladtával tökre megbarátkoztam a karakterével, és azt mondhatom, nem játszott rosszul. Szóval, akit érdekel ,nézze meg, nem egy akciózúzda, ez tény és való, de egy érdekes történetet mutat be, mondanivalója is van, és társadalomkritika is akad benne!