Közösség

Vélemény:

 

59 A szürke ötven árnyalata

(2015)

Koppintás vagy eredeti ...

 
JRD   2022.03.07 20:57
1

Egy újabb szupcsiprodukció mely a kasszákat célozta meg a perverz szex ígéretével. A lány zavaróan savanyú, halk szavú játéka aztán ráébresztett arra, hogy Melanie Griffith színésznő lánya. (Innen ez a bárgyú tekintet!) (Bár Dakota Johnsont nem tartom rossz színésznőnek de ez a szerepválasztás részéről tévedés volt.) Jamie Dornan , ha hinni lehet a filmberki pketyiknek nagyon rákészült a szerepre. De feleslegesen. Egy biztos. A hírnevet Johnson és a Grey-t alakító színész is megszerezték ezzel a szereppel. Viszont folyamatosan kattogtam azon, hogy én ezt a filmet már valahol láttam és az sokkal jobb is volt. Aztán egyszer csak beugrott. A titkárnő!!! B@sszus! A titkárnőőőő! James Spader és Maggie Gyllenhall főszereplésével. És ez egy 2002-es film. Szóval jogos a kérdésem. Vajon a könyv 2011-es premier kiadása mennyire eredeti ötletet takar? Vagy netán nem bevallva, de A titkárnő ihlette meg a történetet? Hogy meg fogom e még nézni? Még szép! Attól, hogy rossz film még vannak benne nyami jelenetek. Nézd meg és döntsd el magad! Szóval! Titokban filmet nézők, szexuális fantáziára fel és jó szórakozást!