2021.12.26 18:45 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen Olvasottság: 238x
2

Egy nagy adag trutymó.

Seth Rogen, aki számomra egy kissé fura alak... Aki a Fúrófej Taylor, Szekatúra, Fifti-fifti, Az interjú, Szűzőrség című filmekben vett részt mint producer, azt sajnos nem tudom komolyan venni...

A vicc az, hogy ez nem vicces, csak egy erősen túlszexualizált idétlenség, aminek sem eleje, sem vége nincsen, és a köztes részek is inkább full lelohasztóak, mint humorosak. Egy virsli és egy zsemle, megtámogatva egy kerek zsemlével és egy pitával, Karem Abdul Lavashsal... Akiket egy szexuális segédeszköz üldöz életre-halálra. Ráadásul, akiket felsoroltam, ütősnek kellene lennie, de nem az... Valahogy teljesen élettelen az egész, nincs meg a keret, és unalmas, lapos a sztori. Valahogy mindenki tömni vagy ölni akar...

Egy nagy adag trutymó.

A virslik a zsemléket, a kolbászok a bucikat, a szószok a pitákat, így vezénylik le az egész estés káoszt. Eközben az istenek (emberek) csak vásárolnak és vásárolnak. A zene, ami tűrhető, de semmi más, sajnos még csak mosolyt sem csalt az arcomra a "poénok" tömkelege, ami inkább vulgáris, mint vicces volt. Az animáció is megfáradt és színtelen katyvasz, ami szintén nem dobott a produkción. A karakterekben semmi újdonság és leleményesség sem volt, mintha már minden egyes darabját töménytelen mennyiségben láttam volna más-más produkciókban. Egyszóval nem lesz a szívem csücske, és remélem, hogy nem akadok még egy ilyen "gyöngyszemre" a Netflixen...

Közben visszacsengenek a zsemle szavai:

- Pedig megfogtam a hegyét!

Brrrrr...

A szex, drog meg a pia, ami ennek a böszme fickóknak (Seth Rogen, Ariel Shaffir) a hajtóerőt jelenti... Ráadásul az, ahogy Stephen Hawkingot kifigurázzák, az pedig a parasztság magasiskolája...

Egy nagy adag fekália, ami lehúzandó... a wc-ben!!!

Még a kedvenc fotelem is kidobott!!!

66 Virsliparti  (2016)

animáció | fantasy | kaland | szatíra | vígjáték

Mi járhat egy virsli fejében? Vagy hát… mi járna, ha volna feje? Történetünk hőse, Frank (eredeti hangja: Seth Rogen) a lét alapkérdéseit kutatja: várja, hogy megvásárolják... több»

2