Virsliparti

James Franco
James Franco
Jonah Hill
Seth Rogen

Mi járhat egy virsli fejében? Vagy hát… mi járna, ha volna feje? Történetünk hőse, Frank (eredeti hangja: Seth Rogen) a lét alapkérdéseit kutatja: várja, hogy megvásárolják végre, és boldog révbe érjen… mert fogalma sincs róla, hogy a virsliket megeszik.
Így aztán, amikor kiesik egy… Több

Premier (HU): 2016.10.06.

2023.05.12 kabel

Elég ízléstelen

Gyermeteg, beteg humor, szexuális viccek, igénytelen kivitelezés.

2022.03.08 JRD

A túlszexualizált kaják...

Annyira gyermeteg és közönséges, hogy az szégyen! (!A legnagyobb gond azonban az, hogy a mai kisebb és nagyobb kamaszoknak egy nagy kedvence! Több tanítványom szerint ez az elmúlt évek legjobb filmje. Ugye, érzed a gondot?!) Bárgyú szexuális utalások... Teljes kritika

2021.12.26 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Egy nagy adag trutymó.

Seth Rogen, aki számomra egy kissé fura alak... Aki a Fúrófej Taylor, Szekatúra, Fifti-fifti, Az interjú, Szűzőrség című filmekben vett részt mint producer, azt sajnos nem tudom komolyan venni... A vicc az, hogy ez nem vicces, csak egy erősen túlszex... Teljes kritika

2017.04.10 indingo

Az ötlet maga nem volt rossz, de a megvalósítás. Nagyon perverz volt, talán jobban örültem volna, ha gyerekeket céloznak meg vele a készítők. A vége valami katasztrófa volt.

2017.02.12 ArpiHajdu és Réci

Ha létezik olyan, hogy beteg humorú (mese)film, akkor annak a szubzsánernek a Virsliparti egy nagyon jó képviselője. Seth Rogen és bandájának nagyon egyedi humora van, ami vagy bejön vagy nem, mindenesetre nehéz közömbösen hozzáállni akár ezen alkotá... Több

A film összbevétele 140 705 322 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 78 292 140 forintot termelt. A hazai mozik összesen 71 170 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Eddig 71, 4 millió dolláros bevételt hozott.Szerző: Bogi87

Evan Goldberg egy személyben producere és forgatókönyvírója a filmnek.Szerző: Bogi87

A Rotten Tomatoes oldalán 82%-ot kapott 127 kritika alapján.Szerző: Bogi87

Jonah Hill nemcsak szinkronizálta a filmet, de a történet megírásában is részt vállalt.Szerző: Bogi87

(2016. 11. 05.)
A Virsliparti minden hibája ellenére mégis kellően friss tud maradni. Összetevői nem egyediek ugyan, a fűszerezése mégis gondoskodik róla, hogy igazi ízorgia kerekedjen belőle. Ha pedig valakinek mégis megfekszi a gyomrát? Az már tényleg ízlés kérdése. 80/100 Több

(2016. 10. 07.)
Rogenék inverz-Disney eszementsége olykor mocskos(ul szórakoztató), zavarba ejtően pajzán, sikamlósan inkorrekt és meglepően rétegzett. 80/100 Több

Értékelés: 8.5/10
(2016. 10. 07.)
Az Itt a vége óta készült legjobb filmje Seth Rogenéknek a Virsliparti. Az alpári vígjáték és rajzfilmparódia szinte tökéletes egyvelegét sikerült összegyúrni, amelyre egyértelműen azok lesznek vevők, akikhez közel áll a South Park, avagy a Family Guy nyújtotta abszurd, szélsőséges humor. 8,5/10 Több

(2016. 10. 10.)
Gyanítom, hogy meg fogja találni a közönségét, bár arra kíváncsi lennék, hogy hazánkban, ahol az animációs film a fejek többségében még mindig egyenlő a mesével, mennyi félreértés fog kerekedni a jegypénztáraknál. Mondjuk itt egy példa végre arra, amikor a korhatár jelzésnek van is értelme. 5/10 Több

(2016. 10. 16.)
Egy minden nemében utánozhatatlan darab, különleges ötletekkel, merészen inkorrekt vállalásokkal és szellemes, lényeglátó humorral - mint a kedvenc South Park-epizódod, 20 perc helyett másfél órában. Egy igazi ínyencfalat, amelyhez azonban nem árt az erős gyomor.
10/10 Több
A Cleveland-show