Közösség

Vélemény:

 

64 Backcountry

(2014)

Backcountry

 
respect the movies   2018.02.21 17:15
0

Szerintem ez egy kimondottan jó film volt! Alapból szeretem az állatos horrorfilmeket és azért ezt a film is, részben annak nevezném! Igen, a szó legszorosabb értelmében kijelenthető hogy tartalmaz egy két olyan jellemzőt a film, ami szükséges egy horrorfilmhez, de sokkal inkább közelebb áll ez a film a drámához vagy egy pszichológiai thrillerhez! Viszont van egy két olyan dolog amit mindenképp kiemelnék a filmből! Az egyik a színészek! Egy olyan filmnél ami ennyire kevés színészt foglalkoztat mint ez is, szinte elengedhetetlen elvárásom hogy jó színészi alakításokat lássak és hogy tudjak értük izgulni és hogy érdekeljen a sorsuk! E részről jár a pacsi, mert sikerült szimpátiát éreznem a karakterek felé és itt engem már meg is vett kilóra a film! A másik legerősebb tulajdonsága a filmnek a realizmusa volt! Rég éreztem ennyire erős és realisztikus állatos horrorfilmet mint itt! Tulajdonképpen egyfajta katarzis volt számomra ez a film, mert igaz hogy lassan indul be és a film tetőpontját már a film közepén láthatjuk, de mégsem válik unalmassá egy percre sem a film! Talán számomra csak a film befejezése volt egy kisebb csalódás, de mindezek mellett még így is egy nagyon jó film!