Backcountry (2014)

Backcountry

Eric Balfour

Kóborló   2022. 02. 18.

Nyers és realisztikus

Kimondottan kedvelem az állatos horrorfilmeket, emiatt pedig kimondottan örültem annak, hogy a napokban rátaláltam Adam MacDonald rendező debütáló filmjére, mert szinte majdhogynem minden előzetes elvárásomat képes volt teljesíteni eme produkció. Mik... teljes kritika»

hsanya182   2015. 07. 19.

Túrázó pároknak ajánlom, nézhető film, elég hangulatos és parázós, kicsit amatőr de nagyon is életszerű történettel. Pár nap után is bennem maradt pár rémisztő jelenet. Ne menjetek az erdőben a tiltott útvonalon, mert nem biztos hogy happy end lesz a vége :D

respect the movies   2018. 02. 21.

Szerintem ez egy kimondottan jó film volt! Alapból szeretem az állatos horrorfilmeket és azért ezt a film is, részben annak nevezném! Igen, a szó legszorosabb értelmében kijelenthető hogy tartalmaz egy két olyan jellemzőt a film, ami szükséges egy ho... több»

smith   2015. 05. 18.

Nagyon tetszett a film. Végig átérezhető a főszereplők félelme. Pozitívum, hogy valós, hihető a sztori, és ha nem csak marketing fogás, akkor igaz történet az alapja. Sok horrort nézünk, de a sok mű dolog miatt már nem nagyon tudok 'félni' vagy 'izgulni' egy filmen. Ennél ezek megvoltak, úgyhogy nálam csillagos 5-ös! :)

ElfRider   2015. 06. 16.

Nagyon tetszett az a filmben, hogy az elején megjelenő negatív figurára megmenti a főszereplőt. Az viszont nem tetszett, hogy túl korán meghalt a pár férfi tagja, és hogy a félelem forrását eléggé keveset mutatják. Ezek ellenére nagyon szórakoztató és izgi.

Kaslerka   2016. 12. 28.

Nagyon jó kis film, szép képekkel, látványos grizzly "akciókkal", és a hab a tortán az "igaz történet" mivolta az egésznek...

piaf023   2015. 03. 24.

Kell gyomor a filmhez, főleg egy nőnek egyes jeleneteinél. Egyszer nézhető film, szóval túl sokat ne várjatok tőle, nem ez lesz a műfaj legújabb klasszikusa.

A film összbevétele 13 848 dollár volt (imdb.com).

A film rendezőjének és egyben forgatókönyvírójának, Adam MacDonaldnak ez volt az első egész estés munkája, ezelőtt csupán egy-két rövidfilmet készített.

(Kóborló )

A film igaz történetet dolgozz fel, méghozzá egy bizonyos Jacqueline Perry és Mark Jordan 2005-ben való medvetámadását Kanadában!

(respect the movies)

A filmet mindössze 16 nap alatt forgatták le!

(respect the movies)

Kinek ajánljuk: Akár horrorban kevésbé jártas, vagy az ijesztegetést nem kedvelő nézőknek is jó szívvel ajánlom, mert az itt nincs, csak a kőkemény dráma, feszültség, no meg némi vér. több»