Közösség

Vélemény:

 

78 Kung Fury

(2015)

Kung Fury

 
HercegPeter   2018.05.28 20:16
0

Annyit le kell szögezni már az elején, hogy aki nem szereti az elmeroggyant, értelmetlen marháskodást, annak ez nem fog tetszeni. Nekem meg pont ez a kedvenc műfajom. Ez a film úgy készülhetett, hogy valaki elszívott pár jointot és megnézte a Jurassic Parkot, aztán egy krimit meg valami háborús filmet, esetleg még egy részt a Vikingekből és amire másnap emlékezett abból ez lett. Ennek ellenére nem mondhatjuk, hogy az IMDB-s 8.1 tévedés lenne. Beteg, elborult elme kézlenyomata ez a film. De jó értelemben. Vannak olyan filmek, mint például a Sharknado vagy hasonlóak, amikre ugyanez jellemző, de fordított értelemben. Itt a főszereplő srác annyira jól játssza a szerepet és olyan jól vannak beépítve a régi jól ismert sablon dumák, klisék (a kedvenc persze az "én egyedül dolgozom"). Az effektek is nagyon jók, a főcímdalról már nem is beszélve. Sajnos az elmondható, hogy mivel igazi, profi szinkront én még nem találtam hozzá (valószínűleg nem is készült), így csak felirattal ajánlom, de sajnos van pár szóvicc, amit nehéz lehet lefordítani. Már várom az ebből készülő mozifilmet, remélem az is hasonlóan jól sikerül majd.