Közösség

Vélemény:

 

43 A férjem igazi vesztes

(2014)

A férjem igazi vesztes

 
Yosihiro   2020.04.06 08:48
0

Ez a film egy igazi vesztes produkció. Ezzel a mondattal azt hiszem mindent elmondtam. A film története talán nem is lenne rossz de az elbeszélés és a megjelenízés már annál ikább. Én egy üdítő vígjátékra számítottam romantikával de nem ezt kaptam. Egy lapos történet néhol idióta viccekkel. A romantikához semmi köze a filmnek inkább úgy fogalmaznék egy rossz propaganda a házasok felé. Ha életszerőbben nézzük akkor volt benne némi igazság is de ez azt hiszen a való életben nem igaz. Összességében a film forgatókönyve pocsék a rendezés és vágás néhol jó és néhol rossz. A szereplők játéka szintén gyenge igazi kiugró karaktert nem tudok kiemelni. A zene és hangi effektek is gengék. Így ez a film csak kettő csillagot kap. A film vonalvezetése kicsit unalmas és kiszámítható a legroszabb benne a hiradós hölgy beszóláasi az már kissé idegesítő tud lenni. Van némi nyugalma a filmnek is aranyos meg a női bájak néha "megcsillanak" de valjuk meg őszintén ez sem sokat tud emelni a filmen. csak annak tudom ajánlani aki szereti az egysíkú laza könnyed vígjátékot kevéske humorral. Egyszer nézhető film semmi extrával. Üdv Yosi