Közösség

Vélemény:

 

77 A szépség és a szörnyeteg

(2017)

A szépség és a szörnyeteg

 
Ellie   2017.03.26 17:20
2

Láttam a filmet és nagyon tetszett, ugyanakkor én sem értettem eleinte, hogy miért kell ez amikor 3 éve is volt szépség és a szörnyeteg film, de utána olvasva rájöttem, hogy az francia produkció volt és inkább Európai közönségnek, nem pedig világraszóló remake , mint most ez. Emma Watson tényleg nem játssza túl , vagy sokszor akárcsak el a szerepét. De számomra a mesében is és a filmben is az elvileg korát megelőzően okos Belle mindig is bambának is butuskának tűnt, ezt tökéletesen hozza Emma Watson, nem igazán jön össze a szép is okos is amit szeretne a Disney. Ami pedig még eszembe jutott, hogy ez a szörny bizony nem túl férfias miután herceggé válik. Dan Stevens elmondja egy interjúban, hogy zöld kitömött ruhában volt a forgatások alatt, nyilván ezért nem is látni egy jelenetet sem még a háttér jeleneteket tartalmazó vieókban sem miből lesz a szörny. Szóval a CGI-vel létrehozott szörny sokkal "vonzóbb" erőt sugárzó "nagyobb darab" izmosabb, mint a ványadt sovány herceg akivé válik, még a haja is fura, legalább annak a formáját és hosszát továbbvihették volna a hercegre a szörnyből, a mese ezt sokkal jobban hozza, alkatilag Dan Stevens alkalmatlan volt a szerepre.