Közösség

Vélemény:

 

71 Pyaar To Hona Hi Tha

(1998)

Pyaar To Hona Hi Tha

 
e-batta   2016.09.09 14:09
0

A második filmet néztem meg a Devgn-házaspártól, és nekem jobban is tetszett, mint a U Me Aur Hum. Nem láttam az eredetit, mármint a Francia csókot, ami azért is fura, mert Meg Ryant és Kevin Kline-t is imádom. Így viszont minden elvárás, összehasonlítgatás nélkül tudtam nézni. Már az eleje fergeteges volt, amikor a repülőgép utasai kollektíve lerészegedtek a turbulenciától való félelmükben. Nagyon vicces jelenet volt. A vonat és az autó találkozásánál csuklottam egyet, de mivel érdekelt a sztori, fel se vettem a hihetetlen esetet (fizika törvényeinek annyi!). Kajol a hebrencs, istencsapása lány szerepében hatalmasat alakított, földrengető taknyolásokban verhetetlen! Méltányoltam azt is, hogy írtak egy olyan koreográfiát Ajay Devgnnak, amit gond nélkül el tudott táncolni, és még a két falába sem tűnt fel közben. Meglepve láttam, hogy Om Puri milyen fiatalos volt, az orra sem volt még annyira krumpli, mint a későbbi filmjeiben. A végén, amikor Ajay rohant a repülőtérre, és sorozatosan érték balesetek, azért azt egy kicsit sokallottam...
De mindent egybevetve jó film volt, tetszett.