Közösség

Vélemény:

 

74 True Blood - Inni és élni hagyni

True Blood - Inni és élni hagyni

 
dailyfilmsan   2018.04.28 17:31
0

Tinikorom egyik kedvenc sorozata volt de valamiért félbehagytam a sorozatot és idő közben le is zárták az egészet. Most rászántam magam hogy végignézem á-tól cettig az összes évad összes részét és rá kellett jönnöm hogy nem ok nélkül az idő hiánya okozta a szakadást köztem és a True Blood között. Anna Paquin ( Sokie) nagyon irritáló személyiség a sorozatban az elején naiv és tenyérbemászó a végén is megmarad a tenyérbemászó stílusa de a naivitást felváltja a szánalom és a minduntalan céltalanság. Ami pedig a színésznőt illeti azok a gesztusok nagyon idegesítőek amiket néha bevág és embert nem láttam ilyen hülye testtartásban mozogni sem. A kisebb szereplők történetei viszont elég jók minden évad kiragadott 2-3-at hogy mélyebb vonalat adjon a karakternek és szerethetőbbé tegye ha már a főhősnő nem tud az lenni. A story maga nem rossz a kezdés még jó is de a 4. évad után vaktában lövöldözés megy. Nincs olyan előrelátható vagy sejthető történés amit vár a nézője. Az utolsó évad kifejezetten történetmentes és rossz :/ Sajnos a könyveket is olvastam amikkel szintén az a probléma hogy az első 2 még érthető és élvezhető de utána csőstől jön a bődületes hülyeség belőle. Ebből a szempontból a sorozatot jobbnak mondhatom mint a könyvet mert egyszerűsített séma alapján törekedtek filmvászonra vinni. Egy szó mint száz Jó kezdet pocsék vég és kicsit lezáratlan is.