Közösség

Vélemény:

 

58 Suicide Squad - Öngyilkos osztag

(2016)

Suicide Squad - Öngyilkos osztag

 
Gregor Kristóf   2016.08.11 21:14
0

Megnéztem az öngyilkos osztagot!! ÉS ÉS a film nem lett rossz sőt ki is mondom hogy az öngyilkos osztag egy jó film !! azt éreztem hogy a kritikusok le húzták pedig egy jó film az erősége az hogy be bizonyította hogy egy filmben is be lehet mutatni a karaktereket. és akkor most Joker kevés jelenete van de azokba látszik hogy gyakorolta leto még nem mondom hogy jobb Ledger-nél de alakul volt neki egy pár ütős jelenete, nekem tetszik ez a band vezér jóker szerintem ütős.nem gondoltam volna hogy Will Smith ilyen jó Deadshot lesz. Harley is jó volt de az írók írhattak volna jobb poénokat vicces volt de néha bugyuta is Margot Robbie nak jól át a szerep.Bumeráng kapitány volt a legszórakoztatóbb.én azt olvastam hogy a készítők ki vágták a poénjainak a nagy részét mert túl szexista volt és sajnos ez az egész filmen érződött sok az előzetesben be ígért jelenet is ki vágásra került :( a film szerintem nem egy egyszernézős alkotás lett akinek nem tetszett a bvs az is tehet egy próbát mert jobb lett.