Közösség

Vélemény:

 

61 Marvel Kapitány

(2019)

Marvel Kapitány

 
mfos   2019.04.25 13:21
0

Élvezhető, izgalmas, humoros, érdekes. Szerintem legalábbis ilyen a film. Nem értem a negatív kritikákat, melyek szerint nem sok értelme volt a filmnek, vagy, hogy unalmas lenne. Oké, 2 résznél kicsit melankólikusra sikeredett, de ezt leszámítva teljesen jó a története. Brie Larson unszimpi volt a trailerek alapján, viszont a filmben olyan kisugárzással rendelkezik (szó szerint :D ), amely megfelel a képregénybeli Marvel Kapitánynak, meg úgy alapból, a képregénytől függetlenül is megfelelőn vagány, vicces, tetszett a játéka. Örülök, hogy olyan szuperhős életutat láthattam, ami eltérő az eddigiektől. A többi színész is mind jól lett választva a szerephez, Samuel L. Jackson végre eljátszhatta magát Fury bőrében, végre sok szerepet kapott. Talán kicsit túltolt 1-2 poént, de mind jól hozzátartozik a filmhez, gyorsan kialakul a jó páros. Jó megismerni a Kree fajt is végre, mint ahogy a skrullokat is, és közös történetüket. Számomra nyitott kérdés például, hogy miként fognak kapcsolódni pl. a Végjátékhoz. Általuk is megnőtt a Bosszúállókhoz való kapcsolódási pontok száma. Még néhány másik témát érintve tök jó gondolkodási lehetőséget ad a film, vajon mi történt ezzel-azzal? Át lehet tekinteni az eddigi filmekben történteket. Még, ha nem is szenzációs, színötös, de 5-ből 4,5 biztosan van a film.