Közösség

Vélemény:

 

66 HHhH - Himmler agyát Heydrichnek hívják

(2017)

HHhH - Himmler agyát Heydrichnek hívják

 
Chopper1red   2017.10.16 23:29
2

A cím alapján azt gondoltam kapunk egy filmet Reinhard Heydrich és Heinrich Himmler kapcsolatáról, viszonyukról, motivációjukról egy olyan igazi jó kis önéletrajzi filmet... Aztán elolvastam a tartalmat és csalódottan vettem tudomásul hogy szó sincs erről. Mégis mikor belekezdtem a filmbe az első fél órában azt gondoltam, "na!" valami lesz! Jó a zene, jó a hangulata, a színészek sem rosszak, fényképezve sincs rosszúl.... Aztán jön a maradék másfél óra.......... Unalmas, vonatatott, a színészek hiába próbálkoznak a cselekmény annyira de annyira lapos és a párbeszédek meg egyszerűen szörnyűek hogy semmi nem menti meg a filmet, még a zene és a látvámy sem, ugyanis az is elfogyott a film maradék 3/4 részére.... Szóval értem én hogy a film francia és egy (elnézést!) szar lapos együgyű propaganda film lett ez is, de azt nem értem hogy ha csak a film 1/4 részére van pénz és úgy konkrétan minden, akkor MINEK forgatják le????? Az meg csak hab a tortán hogy megy cseszlovákia ajnározása és volt pofájuk ezt a darab sz....t nálunk leforgatni, de ez lehet hogy csak engem zavar.....