Közösség

Vélemény:

 

73 Jurassic World: Bukott birodalom

(2018)

Jurassic World: Bukott birodalom

 
Thibo84   2019.03.22 09:50
0

Nem tudom, de olyan érzésem volt, mintha az előző rész hihetetlen tempója után mintha egy kicsit – de tényleg csak egy pirinkót – behúzták volna a kéziféket, és ehhez még hozzáadták a sötét tónust, ami persze nem hátrány, inkább előnyére vált a filmnek, nem beszélve a rengeteg nosztalgikus jelenetről. Akik látták a Jurassic Parkokat, azok szerintem tudják, melyikekre gondolok. Viszont hiányoltam, hogy nem kapunk semmit a dínók befogásából, csak Kékre fókuszálnak, cserébe egy újabb hibridet kapunk, aki a filmben elhangzottak alapján szinte elpusztíthatatlan. Mégis, egy triceratops megkövesedett szarva játszi könnyedséggel ölték meg szerencsétlent, pedig azt hittem, ő lesz a kislány új házi kedvence. Voltak ráutaló jelek, szerintem. És az előző részből a kedvenc párosom is visszatért. Azért kíváncsian várom, hogy az a maroknyi dínó, ami az alagsorból kiszabadult, mennyire fogja megreformálni a világot a soron következő részben. Bár az sem kizárt, hogy a szigetről még több őshüllő menekült el, elúszva a kontinensre, vagy kontinensekre.