Közösség

Vélemény:

 

70 Az útvesztő: Halálkúra

(2018)

Az útvesztő: Halálkúra

 
respect the movies   2018.02.02 19:53
0

Szerintem nem volt rossz film! Az első Útvesztő film nekem tetszett, a második rész viszont hatalmas csalódás volt számomra és mivel a harmadik rész egy közvetlen folytatása annak, ezért tartottam tőle! Úgy mondanám hogy voltak a filmben pozitív és negatív dolgok! Nekem az akció jelenetek és a látványvilága kimondottan tetszett, a történet sem volt rossz (bár mivel a könyvtrilógia egyik részét sem olvastam, ezért nem nagyon tudom hogy mi mindent változtattak benne, de egyes hírek szerint, már a második rész sem volt teljesen könyv hű)! Viszont a történetvezetése elég sokszor leül, méghozzá nem akármennyire! A filmet moziban néztük és be kell hogy valljam a film közepén be is szundítottam 10 percre, pedig egyáltalán nem szokásom! A drámai szál sem volt rossz, a karaktereknél is érezhető a jellemfejlődés! Ami viszont nagy hiba volt a filmben, az a rengeteg logikai bakik sokasága! Rengeteg olyan dolog volt a filmben, amivel nem foglalkoznak vagy egyáltalán ki sem fejtettek és ez egy trilógia befejezésénél elég ordas hibának gondolok!