Közösség

Vélemény:

 

72 A védelmező 2.

(2018)

Védelmezö

 
Yosihiro   2019.01.13 13:26
0

Négy évvel ezelőtt láttam az első részt és akkor is nagyon tetszett. Most egy újabb D.W remekművet láthatunk. Kicsit összetetten indul a film több helyszínen de a szálak egy helyre futnak. Zseniális ahogy D.W a szerepét játssza igazi védelmező! Érezni a filmben a romantika hiányát de mivel egy akciófilmről van szó csak az elhunyt feleségét láthatjuk egy pillanatra. Az akciójelenetek nagyon jók remekül kidolgozottak. A technikai lassítások, gyorsítások tökéletesek. A látvány és a hang is kitűnő. Rosszat nem is lehet erről a filmről írni mivel érezni, hogy minden porcikáját kidolgozták. Az utolsó lövöldözős akciós jelenetekben kicsit abszurdnak éreztem egy, hogy egy mesterlövész küldje ki az embereit a célpont elfogására megsemmisítésére. A végső lezárást a filmnek nem érzetem egy folytatást még megér ez a film szerintem. Összességében egy remek kikapcsolódást és akciófilmet kapunk. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Az öt csillagot megkapja film mivel talán az év 10 legjobb filmjei között kell, hogy szerepeljen! Üdv Yosi