Közösség

Vélemény:

 

81 Deadpool 2

(2018)

Deadpool 2

 
MMcFly2015   2018.06.23 22:58
0

Megmondom őszintén, a film első húsz percében elkapott a kételkedés, ugyanis az első részhez képest nem tömény mennyiségben jött a szerethető ,,Deadpool-os" ökörködés, hanem elég drámai szálon indul a történet. 20-30 percnél viszont beindul a gépezet és az elvárt tempóba - kis túlzással - a megszokott mederbe folyik tovább az egyébként rém egyszerű, de látványos és poéngazdag történet. Én remekül szórakoztam, és jelenleg nem tudok Josh Brolin helyére jobbat gondolni Kábel megformálásához. Ő egy új színt vitt a paródia jellegű moziba. A pozitív értékelés mellett van azért egy kis fekete pont, ami mellett nem tudok elmenni. Kicsit elkapott a film alatt az a keserű szájíz, ami anno a Másnaposok második részének a megtekintése alatt. A poénok zöme azért teljesít alul, mert már láttuk egyszer. Más környezetbe/más köntösbe eladták azokat a momentumokat, amik már egyszer jól működtek. Így a teltházas mozi noha nevetett, de nem volt meg az az őszinte váratlan felkacagás, amit szerintem a készítők is elvártak volna. Összegezve bátran merem ajánlani akinek az első rész dinamikája tetszett, viszont a felszínen érződik a ,,folytatás-szag". Nem tudom tervben van-e, hogy trilógiává bővítség a Deadpoolt, de szerintem csak rombolná azt, amit eddig sikerült felépíteni.