Közösség

Vélemény:

 

77 Jégvarázs 2

(2019)

Jégvarázs 2

 
Shelby07   2020.03.26 15:50
1

Egy igazi hercegnős animáció, szerelemmel, akcióval fűszerezve. A folytatástól féltem, mert az első rész nagyon jó lett és az egész világon a kislányok kedvence. Valamelyest új élményt adott a sok hercegnős mese között és ettől volt olyan különleges az első rész. De ha valami nagyon jó, azt általában már csak elrontani tudják. Szerencsére most nem az történt. Sikerült újabb izgalmat csempészni a történetbe, új karakterekkel színesítették a repertoárt, ami igazán feldobta ezt az egész mesét. Eddig Olaf és Sven volt a két leginkább imádni való karakter, nélkülük nem is lett volna ilyen szórakoztató, mert mindketten humorosak és szerethetőek. Ezt sikert tetézniük és egy újabb talán még imádni valóbb kis karaktert csempésztek a második részbe. Az különösen tetszett, hogy sikerült az előző részhez képest egy kicsit több humort belecsempészni. Pont annyit amennyit kellett. Nem csak gyerekeknek ajánlom, hanem felnőtteknek is, mert még felnőtt fejjel is imádtam és le sem vettem a szemem a képernyőről. Persze azóta mióta először láttam megnéztem még vagy háromszor. Megunhatatlan.