Közösség

Vélemény:

 

81 Kocka

(1997)

Kocka

 
respect the movies   2018.02.27 16:59
0

Szerintem egy egész jó film lett! Sok pozitív dolgot tudnék kiemelni a filmből! Az egyik talán az egész jó forgatókönyv! Már a film első perceivel sikerül a filmnek a nézőt megnyernie magának és ami talán még ennél is fontosabb, kíváncsivá is teszi! Ahogy halad a film játékideje, úgy lettem egyre kíváncsibb a történésekre, még akkor is ha a film elég lassú történetvezetésű és sokszor nem is nagyon történik benne semmi, de hogy sikerült egy feszült és nyomasztó légkört biztosítani a történet mellé, az már biztos! Talán pont ez a másik nagy erénye a filmnek, mégpedig a hangulat! Sokszor éreztem a film alatt, hogy talán itt nem fogunk egy happy endinget kapni és mégis sikerült kicsit meglepnie a befejezésével! Mivel a filmet szinte aprópénzből készítették, ezért kicsit tartottam attól, hogy milyenek lesznek a speciális effektek a filmben! Azt kell mondjam, hogy egy másodpercre sem lehet panaszkodni, teljesen rendben volt a film e téren is! Talán csak a színészek miatt mondanám hogy nem lett egy zseniális alkotás, mert talán egy kicsit több drámai elemet is tartalmazhatott volna a film vagy a karakterek! Mindezek mellett nyugodt szívvel ajánlóm mindenkinek a filmet!