Közösség

Vélemény:

 

29 Mere Jeevan Saathi

(2006)

Mere Jeevan Saathi

 
Mayolika   2018.06.08 19:32
0

Hát igen, széttépik Akshayt a nők. Nem nagyon tudnám mással elképzelni a szerepet, mint vele. Bizonyára ismerősök voltak neki a jelenetek akár a saját életéből is. Nősülése előtt ő számított a nagy Casanovának Bollywoodban, és én meg is értem miért. (hogy azóta mi a helyzet ez ügyben, arról nem szól a fáma.)Elképesztően helyes, és sármos ebben a filmben is, simán elhihető, hogy őrült szerelemre lobban miatta Natasha (Karisma), aki olyan tenyérbe mászóan undok ebben a filmben, hogy az ember legszívesebben saját kezűleg esne a torkának. A történet egy pontig életszerű, és hihető, egy kicsit emlékeztet az Aitraaz elejére, Vicky (Akshay) kellően naiv fiatalember, aki egészen az utolsó pillanatig nem veszi észre, hogy éppen be van cserkészve.(Na persze!) De itt végigcsinálja, és másnap reggel amikor a boldogan mosolygó Natasha ráköszön, megjelenik az arcán a 'mit csináltam én idióta' lelkifurdalásos arckifejezése, és a vegytiszta pánik. Innentől fogva már menekülés kezdődik a végzet (Natasha) elől. Nem mesélem el a tartalmát, elég annyi, hogy minden addigi, és elkövetkezendő bűnéért vezekel szegény a filmben. A hiszékeny, és még a férjétől is naivabb feleség szerepében Ameesha Patelnek nem sok feladata van azon kívül, hogy szép, és hogy megjeleníti a lelkifurdalás tárgyát. A történetet Vicky, és Natasha uralja. A végét persze bollywoodi módra összecsapták, az nagyon nem tetszik, de amúgy érdekes film.