Közösség

Vélemény:

 

81 Tűnj el!

(2017)

Tűnj el!

 
Diesel   2018.05.30 00:34
1

Kíváncsi voltam erre a filmre és örülök neki hogy időt szántam rá és megnéztem. Pozitívan csalódtam mert nagyon tetszett. Volt benne rendesen társadalom politika. A története nagyon jól felépített és elgondolkodtató. Horrornak nem nevezném egy komolyabb misztikus thrillernek jobban megállja a helyét. A film elég erősen indít utána látunk egy párt akik láthatóan szerelmesek egymásba. Chris (Daniel Kaluuya) története eléggé szokványosnak indult. Rose (Allison Williams) meghívja Christ hétvégére a családi birtokra hogy megismerje a lány szüleit. Ez még az a pont hogy uhh ez kit érdekel itt már kapcsolnád le a filmet, vagy elindulnál a moziból.. fura de vársz majd lehet lesz valami.. Igen lesz! A lány szülei rettentően kedvesek Chrissel és igazából már ez egy kicsit furi. Aztán sorban történnek a furcsa dolgok ahogy az egy jó kis misztikus filmeben lenni szokott. Van itt minden erőltetett fater, nagyon fura mutter, gyökér bátyó, bolond kertész stb. Szándékosan nem akarok konkrét dolgokat írni a lényeg hogy azért tetszett ez a film mert nem egy szokványos thriller volt. Ami kimondottan tetszett hogy Chriss hogyan is vágta ki magát a szorult helyzetből. A film végére pedig mindenki elnyerte az elismerését a maga módján :D A reptéri biztonsági srác hatalmas forma volt :D