Közösség

Vélemény:

 

76 Testről és Lélekről

(2017)

Testről és Lélekről

 
dailyfilmsan   2018.03.24 22:11
1

Nem értem, ha ez a film bekerült a legjobb 5 idegennyelvű film közé milyen lehetett a többi film... Nem szépítem, halál unalmas. Nincs sztori, nincsenek fordulópontok amik vinnék előre a filmet. Csordogál és nem szól semmiről. Borbély Alexandra jól alakítja a mentális problémákkal küzdő, testi kontaktusokat nem toleráló minőségellenőrt csak annyi a probléma, hogy egy telefonbeszélgetésen kívül, amibe mellesleg nem hallunk bele, Endre főnökúr hüledezik hogy " hű-hó-ha nem tudtam hogy ilyen problémái vannak" és ennyi utalás van arra, hogy valami nincs rendben a csajjal. Ezt ki kellett volna jobban bontani és akkor mindjárt többet tudnék adni erre a filmre. Ott van még a másik főszereplő, aki jellemtelen, elképzelhetetlen hogy bármit élvezhessen és mellesleg ő az egyetlen, aki tudja hogy Marika beteg mégsem elég megértő vele. Nem értem miért pumpáljuk ennyire a művészfilmeket jó szép volt a képi világ meg az állatokkal való bravúrozás is de amúgy azoknak az állatoknak milyen szerepük is volt a filmben?.... Annyi a kérdőjel a kibontatlan csomag mit miért csináltak a szereplők hogy sorolni sem lehet őket.