Közösség

Vélemény:

 

66 A háború istene

(2017)

A háború istene

 
HercegPeter   2018.12.25 13:29
0

A legnagyobb gondom a filmmel kapcsolatban, hogy két perc alatt belezavarodtam hogy ki kicsoda. Hiába mondták a neveket én ezzel ne nagyon voltam kisegítve. Egy jó ideig eltartott mire letisztultak a dolgok. Ezen az se segített, hogy nem igazán sikerült felfedeznem ismerős arcokat. Egyedül Sammo Hung volt akit tudtam hová kötni, hiszen őt számos Jackie Chan filmből és a Harc törvénye című sorozatból is ismerhetjük. Sajnos nem vagyok igazán tisztában a Távol-keleti történelemmel, részben ezért is volt kicsit zavaros nekem. Egyébként egy érdekes történetről van szó, ami elég összetett. Azt ugye magyaráznom sem kell, hogy a harcjelenetek jól meg vannak csinálva. Tehát mindent összevetve egy jó film, ha az elején nem jövök zavarba a nevektől, meg hogy ki kivel van, talán még öt csillagos is lehetne. Persze ez nem a film hibája. Az viszont igen, hogy a kikötőben zajló csatában egy pillanat alatt beesteledett. Annyit szeretnék kérni, hogy aki látta a filmet és érti a legutolsó jelenetet az magyarázza el nekem kérem. Köszönöm.