Közösség

Vélemény:

 

71 Haverok harca

(2018)

Haverok harca

 
bogyóka94   2018.07.14 19:46
0

Kicsit félve indultam el a moziba ezt a filmet megnézni, bár nagyon jó pontozásokat és értékeléseket kapott, aggódtam, hogy tele lesz tipikus amerikai erőltetett poénokkal, DE kellemeset csalódtam. Minden perce teljesen élvezhető volt a filmnek, és mindenki óriásiakat nevetett a poénokon. Maga a film egy igaz történet alapján készült, pár barát éveken keresztül fogócskát játszik, azonban Jerry barátjuk akkora királynak képzeli magát, amiért őt sose kapják el, hogy ez végül némileg a barátságuk rovására megy. Ütős alapstory, nagyon jó színészekkel, szerintem nagyon rég láttam már ehhez hasonló, tényleg vicces és nem erőltetett filmet. Végig fenntartja az ember figyelmét, mert bár az elején sejteni lehet, hogy mi lesz a film vége, azonban mégis sikerült a végén egy csavarral zárni a filmet, és végig annyira tud izgulni az ember a csetlő-botló barátokért és azért, hogy végre fenéken rúgják Jerry haverjukat, hogy észre se vettem, hogy eltelt az egy és háromnegyed óra, és vége a filmnek. Ráadásul moziban nézve azt hallani, ahogy az emberek együtt egy egy jelenetnél őszintén, szívből felvisítanak a nevetéstől, felbecsülhetetlen.