Közösség

Vélemény:

 

71 Haverok harca

(2018)

Haverok harca

 
MMcFly2015   2018.11.05 21:36
0

Ilyen bugyuta sztorival, és egy olyan színészekből álló főszereplő csapattal, amelyiknek fele vígjátékokon edződött, minden adva volt egy laza vígjátékhoz. Nem tudom, hogy én voltam -e rossz passzba, vagy valóban egy egysíkú filmet láttam, de ez a vígjáték nem vicces. Fapofával végignéztem, a végén egy könnyed mosollyal. Ez így rém gyenge. Ha egy film ilyen egyszerű témával akar elvinni a hátán vígjátéknak ígért 105 percet - ráadásul ,,igaz történet alapján" szöveggel feltüntetett sztoriként - akkor a leginkább a főszereplő karakterekről szerettem volna többet megtudni. Amit láthattunk, egy 20 perces vígjátéksorozat pilotjának is sikerül bemutatnia, hogy egyik szereplő füves, a másik komoly céget vezet stb. Ha ezt kicsit jobb kidolgozottságba megkapom, talán a banda közti beszólások működhettek volna. Így nem maradt más, mint sem a Jeremy Renner által való laza akciókon röhöghessek, és a végén lévő drámai fordulaton meghatódjak (!?). Ez kevés. Hogy őszinte legyek, ez egy vicces újságcikknek megfelel, de egy egész estés filmet nem tud elvinni az sztori, miszerint egy felnőtt csapat évente fogócskát játszik...