Közösség

Vélemény:

 

43 Slumber

(2017)

Slumber

 
respect the movies   2018.01.16 17:54
0

Szerintem gyenge film volt! Pedig bizakodó voltam a film előzetese után, mert elég érdekesnek tartottam a történetet! Még mindig úgy tartom, hogy az alvási zavarokkal foglalkozó filmek (főleg horror vagy egy dráma műfaján belül) sikeres lehet, csak kéne hozzá végre egy jó forgatókönyv! Ez a film is elsősorban itt vérzett el, mert hiába sikerül érdekesnek maradnia, a kivitelezésbe azért számtalan hiba található! Az egyik az, hogy hiába helyeztek a történetbe gyerekeket (ami az elmúlt időszakban igencsak népszerű húzás lett) de sajnos ettől még nem lettek a karaktereknek mélysége! Minden szereplő nagyon is felszínes volt és kiszámítható! A film sokszor próbál építkezni a misztikumra, de ezt is inkább csak kisebb sikerrel! Az is érdekes volt számomra, hogy míg a film eleinte az alvásparalízisre és az ebben rejlő misztikumra helyezi a hangsúlyt, idővel átmegy egyfajta démoni megszállós filmbe, ez is bizonyítja hogy az írók mennyire nem tudtak mit kezdeni a történetben rejlő lehetőséggel! Legalább némi feszültség és hangulat volt a filmben!