Közösség

Vélemény:

 

72 Greenhouse akadémia

(2017)

Greenhouse Academy

 
Treondfheel   2018.05.10 20:16
0

Rengeteg helyből vérzik. 1. Undortó szereplők, végén senki sem marad hűséges szerelem terén vagy ripacskodik ezerrel. 18-20 évesek a szereplők, de úgy viselkednek, mint a VV-n felnőtt 10 évesek, mindenen besértődnek, a rivalizálás röhej, a főszereplő Woods-okat nem hogy együttéreznék velük, hanem egyenesen megutáltam a karakterüket(SPOILER: Jobban hisztiznek azon, hogy az aktuális szerelmükkel nem járhatnak, mint azon hogy élőben látták az anyjukat felrobbanni egy űrhajóban), Alex egy külön mise! Állandóan beleszól a testvére dolgába, hogy kivel barátkozhat, meglopja, átveri, kihasználja, egy kapcsolatban lévő lánnyal elkezd csókolózni(!!!!!!), de neki áll följebb, ha beleszól az egójába(emiatt bírom Danielt, mert neki van jellemfejlődése, nem úgy mint Miszter Sellyemgörénynek). De bezzeg ha a tesójával padon beszélgetnek, akkor deepnek akarják beállítani ezek után! Legrosszabb karakter az összes sorozat közül!!!! Hayley meg állandóan szerelmi bánata van, folyton a búvalb***ott arcal csinálja végig a sorozatot, igazi rinyagép. Mindenki szórakózik, csak ő nem tud, mintha folyton megjönne neki a havija. Leoval csak fokozzák a drámát, nem volt egy olyan mozdulata a sorozatban, ami nem lett volna természetellenes. Aspen meg olyan semmilyen, de legalább szívatja Hayleyt, legalább ez a jó benne. Főszereplők közül csak Daniel(jellemfejlődése miatt), Jackie és Max érdemel tiszteletet. Carter se volt gáz. Karakterek terén abszolút bukik a sorozat. 2.Gonosz szereplők közül csak Marcus volt jó, aki a legjobb karakter. Motivációja érthető, jól van árnyalva és szerethető figura lett. De a többieket miért akarják minden áron gonosznak titulálni? Judy csak "csúnyán" néz meg a földrengésekről beszél, meg elmozdított egy képet, Jason meg nem csinál semmit, csak mosolyog, Kopasz meg felgyújtott egy papírt az irodában(hahó, nincs tűzjelző ebben a modern világban?), az eltűnt emberrel foglalkoztak 6(!) percig, de olyan gyorsan el is felejtették, a riporter nő meg olyan mint az előző, csak 3 részre nyújtva. 3.Túl gyors a tempó a történetnek, a szerelmi szál annyi időt elvesz, hogy utána csak kapkodunk, hogy "ki-hol-mi-miért-honnan-mikor-mióta?". 4. Az első évad jóval gyengébb volt mint a második az utolsó kettő rész miatt. Agyon drámázták az egészet. 5. Az első évad egy szánalmas cliffhengerrel zárult. És ami miatt nem egy csillagot adtam: Történet. Tudom, most írtam, hogy rohan, mint hasmenéses a wc-re, de mégis egy komplett történetet sikerült összerakni, hogy érdekes maradjon, mindig jön valami jó ötlettel. Mondjuk az első évadban tele volt bakikkal. Ja, meg nem unalmas. Vagyis kaptunk egy korrekt és merész sztorit, idióta karakterekkel, amiben ott volt a potenciál arra, hogy kicsavarja a sablonokat, de sajna túl sokat foglalkozik a műdrámázással és elvette az egésznek a lehetőségét. Történet miatt legalább megéri nézni, ugye 3.évad nem okozol csalódást?