Közösség

Vélemény:

 

68 Halálos iramban: Hobbs és Shaw

(2019)

Hobbs és Shaw

 
Yosihiro   2019.10.27 18:41
1

Igazából halálos iramban filmekhez nem tudom kötni ezt az alkotást, mintha egy különálló rész lenne, amit kicsit túlpörgettek. Ezzel az egy mondattal talán le is írtam a filmet. A két főhős bemutatása jól sikerült, én főleg a vígjáték részére gondolok, az szerintem a poénok terén igazán jól sikerült. Az akció részéről már vannak kétségeim, a verekedős részek is remekek, és a látványra sem panaszkodhatunk, de mégis, mintha valami hiányozna a filmből. Az igazi fílinget, megragadó jelenetet igazából nem tudok kiemelni egyet sem. Az összhatás viszont kárpótolhat minket, és az is, hogy lesz folytatása. A romantika is felbukkan a filmben, ami a vígjátékkal karöltve remekül sikerült, csak a végkifejlettel lettek adósak.... A film cselekménye kicsit kiszámítható, és csupán Kevin H. megjelenése dobja fel a filmet, ami a végén, mint kiderül, kulcsfontosságú, és reméljük, a következő részben is az lesz. :) A többi sztár hozza azt a színvonalat, amit kell, így igazából kiemelkedő alakításokról nem beszélhetünk, és várhatunk egy folytatást. Üdv, Yosi