Közösség

Vélemény:

 

86 Szexoktatás

(2019)

Szexoktatás

 
PolgarBalint   2023.10.13 12:37
0

Így, hogy már láttam az utolsó évadot is, tudok szolgálni egész sorozatot átfogó véleménnyel, mely óriási hullámvölggyel rendelkezik. De kezdjük talán ott, hogy van egy kis érzelmi töltetem ezzel kapcsolatban, mert az eleje óta követem, és középiskolás éveimet végigkövette, mivel pont én voltam a sorozatnak célcsoportja. De kezdjük talán az első évaddal, ami egy sémát követett minden részen keresztül, ami működött is, minden fontosabb témát körülöleltek, de nem annyit, hogy ne tudjanak több évadot csinálni. A második évad is hozta elődje szintjét, sőt, ki merem jelenteni, hogy talán ez a legjobb évad. A harmadik évadra már megcsappant a szint, és kicsit más irányt vett, de hát ez nem is baj. És hát, az utolsó évad... Ami ugye a legaktuálisabb, egyszerűen nekem ez nem tetszett, annyira túltolták az elfogadás témáját (úgy, hogy az előző 3 évadban is fontos téma volt, de ott nagyon jól megvalósították, nem is hiába Eric a kedvenc karakterem). Vannak olyan karakterek, akikről tényleg nem tudod, milyen nemű, és ő milyen, és kihez vonzódik (ami ugye nem probléma, ha jó a megvalósítás, de nem volt az), de viszont azt nem lehet elvenni, hogy voltak gyönyörű pillanatai, amik nagyon meghatóak voltak, szinte már ikonikusak. De számomra az utolsó évad elveszítette varázsát.